Menu

tabletki anty

Hej Mamusie, od niedawna biore tabletki antykoncepcyjne, nigdy wczesniej nie brałam, dzisiaj spotkałam koleżanke i pogadałyśmy i okazało sie że tam z tyłu jest pod każdą napisany dzień tygodnia ( widziałam to ale nie zwróciłam na to uwagi) czy to znaczy że daną tabletkę musze brać w danym dniu tygodnia? nie mogę sobie brać tak po prostu ? czy jesli źle biore to znaczy że nie działają? proszę pomóżcie (smutna)(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)

Martuska
 725  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie tabletki antykoncepcyjne antykoncepcja

Odpowiedzi

mammma
to zależy czy masz tabletki o takim samym składzie, czy różnym. kiedyś było tak, że skład i kolor tabletek zmieniał się w cyklu dwa lub trzy razy. teraz się od tego odchodzi i pigułki anty... mają wszystkie ten sam skład. jeśli Twoje takie są, to nie ma znaczenia, którą dziś wzięłaś. te oznaczenia dnia tygodnia sa pomocnicze, np. jesli kobieta nie pamięta czy brała danego dnia czy nie, to może sprawdzić na opakowaniu i wie.
myszka838383
dni tygodnia są po to żebyś wiedziała w jakim dniu wzielaś...bo może sie zdarzyć że zapomnisz ( takie ułatwienie)
Nicoletta
działają .. jest to ułatwienie dla kobiety :)
jolka29
dokładnie tak jak napisaly dziewczyny, dni tygodnia maja ci ulatwic branie tabletek. zebys sie nie pogubila,.a el nic wiecej
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.