Menu

tabletki anty,a antybiotyki

czesc dziewczyny.mama pytanie.od pieciu dni bralam antybiotyk na oskrzela.powinnam dzid o 4 rano dostac okres.zawsze dostaje jak w zegarku.czy to mozliwe,ze przez branie antybiotyku moja skutecznosc zmalala czy tez mozliwe jest ze przez leki spozni mi sie okres...sama niewiem mam troche obawy ze nie dostalam.

KIciula
 580  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina tabletki

Odpowiedzi

sea37
jesteś osłabiona po chorobie to może być powód
mazda
Mysle ze antybiotyk jest tego przyczyna.Pozdro
emikacpi
choroba , stres opóżniają miesiączkę , wiem coś o tym .
monique25
przy braniu antybiotyków skuteczność anty spada i powinno się stosować dodatkowe zabezpieczenie ... napisane na każdej ulotce tabletek ...


a poza tym choroba tez opóznia okres ...
maja1482
@monique25 ma w 100% rację(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.