Menu

tabletki anty. a okres

witam mamusie... mam ostatnio problem z okresem a mianowicie jak mi sie skoncza tabletki (biore microgygnon) to spoznia mi sie okres w tamtym mies czekalam 5 dni a w tym mies juz 3 dzien mija. Czy ktoras z was tez tak miala ze odrazu nie dostawala dajmy na to na drugi dzien po odstawieniu tylko za pare dni? w ciazy napewno nie jestem

madzia9917
 565  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie miesiaczka

Odpowiedzi

Agunia
ja tak czasami ma ze wezme ostatnia tabletke, a na drugi dzien juz mam okres, ale tezmam tak ze czasami nawet po 4-5 dniach dopiero sie pojawia. po to robi sie 7 dni przerwy, ze wlasnie w tych dniach m wystapic okres. i moze to rownie dobrze byc w 10szym dniu jak i w 5 czy 6
JUSTYS
pewnie również w tym miesiącu dostaniesz na 5 dzień ,spokojnie to normalne.Ja zawsze dostaje okres czwartego dnia siedmiodniowej przerwy i tak w każdym miesiacu
lola86
ja zawsze dostaje na 4 dzień (awve)(awve)
Runka
ja dostaje zazwyczaj 4-5 dnia a czasem jest tak ze dopiero w 7 dniu dostaje okres... jeszcze nigdy mi sie nie trafilo abym dostala okres nastepnego dnia po odstawieniu a biore tabletki juz prawie dwa lata
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.