Menu

tabletki antykocepcyjne

mam pytanie po jakim czasie brania tabletek antykoncepcyjnych można powiedzieć że one działają(grins) ginekolog mi przepisał ,,Novynette'' biorę je od początku cyklu i chyba nie ma żadnej zmiany ? dawano nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych stąd moje pytanie(grins)(grins)

misiak7
 685  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie tabletki antykoncepcyjne

Odpowiedzi

SCOFI
no jeśli chodzi o tabletki to ja nie pomoge,zastrzyki mi mój gin przypisał brałam już teraz trzeci i jak narazie jestem zadowolona (grins)
adaPG
hej,poczytaj sobie ulotke po prostu.i nie wiem też o jakie zmiany ci chodzi?
adaPG
ha juz wiem,nie doczytałam.ale i tak ulotka ,ulotka!!!!!!!
marzennna125
Ja niestety nie pomoge.Nie stosuje tabletek ani zastrzykow tez nie(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JUSTYS
Jeżeli rozpocznie się branie leku pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego działanie antykoncepcyjne rozpoczyna się natychmiast!!!!
misiak7
mam 7 dni mieś zawsze i obfitą lek powiedział że mi się skróci a tu 5 dzień i krwawienie jest wciąż i że będzie słabsze ono
Juli1303
i tak podczas miesiączki nie zajdziesz raczej w ciąże (mało to prawdopodobne) a do czasu owulacji zadziałaja
Agnieszkamama
jak ja brałam swojego czasy jasminelleto mój lekarz kazał lepiej prze msc byc jeszcze ostroznym,teraz mam wkładke bez chormnów i ta forme znacznie bardziej polecam....Ja kiedys tez dostałam proszki na regulacje i tez odrzau nie zadziałały.....
Aneczka23
Ja jak brałam novynette miałam regularne miesiączki,tyle,że jak miałam siedem dni tak miałam to samo w trakcie ich brania. tabletki działają po paru dniach,tylko trzeba je brac codziennie o tej samej porze. po odstawieniu tabletek ostatniego dnia miesiączki zaszłam w ciążę więc nie wierzę w to ,że wtedy nie można zajść:)
Nicoletta
moje (Rigevidon) działają niby od pierwszego dnia po zażyciu tabletki jeśli wezmie się ją w pierwszy dzień miesiączki, zobacz jak jest z twoimi na ulotce (awve)
kasiam146
tez bralam te tabletki kiedys ale bylam po nich bardzo nerwowa ale kazdy organizm jest inny, a co do pytania to jesli lekarz kazal ci brac od pierwszego dnia cyklu to od rzau jestes zabezpieczona juz po 1 tabletce a jesli od 5 dnia cyklu to trzeba poczekac jeden pelny cykl poczytaj jeszcze na ulotce powimmo tam tak pisac (awve)
JUSTYS
@bestyjka działają od razu!!i tak jak napisała @kasiam146 jeżeli wezmiesz pierwsza tabletkę np.5 dnia cyklu wtedy stosujesz dodatkowe zabezpieczenie !!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.