Menu

Tabletki antykoncepcyjne

Chyba zdecyduję się znowu na tabletki antykoncepcyjne i chciałabym was zapytać jakie tabletki bierzecie lub brałyście? Ja przed ciążą zażywałam Cilest – uważacie że jest dobry?

Olka31
 828  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

antykoncepcja tabletki cilest

Odpowiedzi

asli
Kiedyś przez 3 lata brałam Logest – na początku zażywania miałam zawroty głowy, ale po dwóch tygodniach te dolegliwości minęły zupełnie. Przestałam je brac tak jak mówię po 3 latach bo się zrobiłam senna i apatyczna i lekarz powiedział, że to może być przez tabletki własnie.
kwiatuszek85
A ja brałam na początku Yasmin ale jakoś mi nie spasowały miałam mdłości. Teraz biorę Cilest i wszystko jest w porządku.
kasia13_archiwum
Najlepiej jesli tabletki dobierze ci lekarz. Rozne tabletki maja rozne wlasciwosci. Tabletki, ktore byly dobre przed ciaza moga wcale wiecej nie pasowac po ciazy.
Niestety, z tabletkami to jest tak, czesto trzeba tej jednej jedynej szukac za pomoca prob i bledow. Nieraz trzeba wiecej wyprobowac, zanim sie trafi na te swoja.
Dlatego nie ma znaczenia, co kto bierze. To, co jednemu pasuje, drugiemu moze wcale nie pasowac.
norbik
Wcześniej brałam cilest przez 5 lat i nie miałam żadnych skutków ubocznych potem przy karmieniu piersią cerazzette .Teraz odstawiłam te tabletki bo odstawiłam małego od piersi-w końcu mi się udało no i pójdę do lekarza po inne,pewnie znowu cilest.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.