Menu

tabletki antykoncepcyjne a okres

Witam mam problem zazywam tabletki antykoncepcyjne i nie mam okresu nigdy tak nie mialam i zawsze okres mialam w terminie a teraz nic a powinna dostac w niedziele a tu wtorek i nic. Czy ktoras z Was miala taki przypadek???

marzena81
 478  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie tabletki

Odpowiedzi

mycha2706
Miałam i byłam zestresowana,że hoho (kciuki) Może tak się zdarzyć,przeczytaj w ulotce.Moja lekarz mnie wyśmiała,że nie czytam co zażywam a tam napisane jest,że może tak się byc,bierz normalnie tabletki przy następnej przerwie miesiączka powinna się pojawić(grins)
mycha2706
* tak się stać(krejzolka)
marzena81
ooo dzieki dodalas mi otuchy mam nadzieje ze wroci wszystko do normy(kwiatek)
Miliana23
koleżanka ma racje zawsze czytaj ulotki,a co do miesiaczki organizm musi się przyzwyczaić do tabsów bo to jednak jak by nie patrzył hormony są.
karolincia
Hormony powodują takie skutki uboczne właśnie
marzena81
Dzieki dziewczyny(kwiatek) w ulotce pisze jak byk ze tak moze sie zdazyc!!! Mam nadzieje ze to tylko skutek uboczny! Dziekuje!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.