Menu

tabletki antykoncepcyjne "CERAZETTE"

Dziś gin mi zapisał tabletki antykoncepcyjne Cerazette. Czy któraś z was brała te tabsy? Miałyście po nich jakieś skutki uboczne? I co ogólnie o nich sądzicie?

justyna01
 980  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie tabletki antykoncepcyjne cerazette

Odpowiedzi

maja1482
No i co, jeśli któraś napisze Ci, że są ok to pójdziesz do ginekologa i powiesz, żeby Ci je przepisał? To tak nie działa. Dla jednej będą dobre, dla innej nie. Idź do lekarza i powiedz mu o swoich obawach, każde Twoje pytanie potraktuje poważnie. Od tego jest, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości i doradzić. Gwarantuję, że zrobi wszystko, żebyś była zadowolona(jeśli jest dobrym lekarzem oczywicie:))
(pokoj)(pokoj)
justyna01
Już zapisał mi te tabsy. Wiem że na każdą kobiete mogą działać inaczej bo wszystko od organizmu zależy. Ale pytam tak z ciekawości.
tlolek
dla mnie były bardzo złe i na tym zakończę.
halina21
ja je brałam jak karmiłam córkę przez prawie 2 lata i mi dobrze służyły nie miałam żadnych skutków ubocznych i teraz przy synkowi też je biorę już prawie 17 mies. i też jest ok raz miałam lekkie plamienia ale to się może zdarzać ja jestem z nich zadowolona ale tak jak piszą dziewczyny każda z nas jest inna i na każdą inaczej działają musisz spróbować :)
halina21
a jeśli masz jakieś wątpliwości to lekarz powinien ci odpowiedzieć na wszystkie pytania powodzenia :)
justii34
Uderzenia gorąca,przybrałam na wadzi i byłam rozchwiana emocjonalnie ;(ale to ja tak miałam a Ty możesz dobrze je znosić(cukierek)
234olenka
a ja brałam je przez 1,5 roku zero skutków ubocznych, nie przytyłam, czułam się po nich bardzo dobrze. zmieniłam bo były drogie ok 40 zł jedno opakowanie. teraz biorę Naraye-zero skutków ubocznych.!
ewelka123
dzialanie tych tabletek moze u jednego wywolywac skutki uboczne u drugiego nie... Co w zwiazku z tym? Nie sprobujesz to sie nie przekonasz...
jola8443
ja karmie i biore azalie dobrze sie czuje.nie zauwazylam skutkow ubocznych.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.