Menu

tabletki antykoncepcyjne-problem

drogie mamy mam problem nie dawno a dokladnie 16.10 zaczelam pierwsze opak.tab.antykoncepcyjnych i tu zaczyna sie problem.Wczesniej czulam sie super a pare dni po braniu tych tab.czuje sie do teraz zle:(Nic nie moge praktycznie zjesc ciagle mi nie dobrze itp a do tego swedzi mnie skora jak nigdy w zyciu:(Obawiam sie ze watroba i zoladek moze nie akceptowac tych tabletek:(Nie wiem czy czekac na wizyte u mojego gine czy je odstawic i poczekac na miesiaczke i zaczac brac inne:(POMOCY!!!

natalka8811
 461  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

Edytka85
jw(kwiatek)
elinka
odstawic, organizm nie toleruje
natalka8811
dziekuje wam a bede mogla normalnie od nowej miesiaczki brac inne??
monikakrol
jw odstawic(kwiatek)
lola86
Jak nie było stosunku w ostatnim tygodniu to śmiał możesz odstawić natychmiast .I umówić sie na wizytę
Edytka85
o tym zdecyduje lekarz . Powinien zrobić Ci badania żeby dobrać tabletki
natalka8811
odstawie je a i tak biorac tabletki kochamy sie z mezem w prezerwatywach bo ja jestem bardzo ostrozna wiec raczej je odstawie bo naprawde nie wyrabiam:(
lola86
sorki *w ostatnich 3 dniach miało być
lola86
ja też tak miałam ból żołądka migrena i skóra piekła mnie żywcem .Jak odstawiłam to na drugi dzień jak ręką odjoł .(kwiatek)(kwiatek)
natalka8811
no to nie bylo przez moje zle samopoczucie. i wg nie moge lezec np na prawym boku bo zaraz mi nie dobrze a z tego co mi wiadomo watroba jest po prawej:(
samanita
Ja bym jednak poczekala do konca opakowania, bo czesto objawy rozne przy tabletkach mijaja po czasie, na Twoim miejscu wybralabym sie do ginekologa, on zadecyduje czy czekac czy zmienic
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.