Menu

Tabletki anykoncepcyjne

Dziewczyny pomóżcie!Zapomniałam wczoraj tabletki,dziś wzięłam ale po 12godzinach,ulotkę wyrzuciłam i teraz nie wiem czy działanie antykoncepcyjne jest zachowane.W piątek zaczął się drugi tydzień opakowania.Kurczę mąż wraca w niedziele po ponad miesiącu a ja taki numer wywinęłam(barf) a biorę Diane35 może któraś takie bierze?Z góry dzięki!(prezent)(prezent)(prezent)

welka
 483  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie pominięta tabletka

Odpowiedzi

mala21
na moich pisze że zapomnianą tabletkę należy wziąść do 12 godzin.
beatka7623
Tak jak @mała pisze po 12 godz Mnie się zdarzało po więcej brać :) Na szczęście to jest już 2 tydzień i mąż wraca dopiero w niedzielę Ja bym się nie martwiła Gorzej jak by dzisiaj wracał (grins)
beatka7623
do miało być:)
Mysiaa
ale dzisiaj wzięłaś za tą wczorajszą??
Mysiaa
bo jest tak,że musisz wziąć do 12 godzin..Jeśli przekroczy się ten czas ,ja bym uważała i użyła dodatkowych zabezpieczeń.A na przyszłość ustaw sobie jakiś alarm w komórce (grins) .Wtedy na pewno nie zapomnisz(kciuki)(kwiatek)
Ada3610
dodatkowych zabezpieczeń powinnaś użyć jak to by było twoje pierwsze opakowanie tabletek. A tak to się nie przejmuj, jesteś chroniona. A poza tym jak robi się przerwę na miesiączkę 7 dniową, to też jesteśmy chronione. Nie widzę powodu do paniki
PatrycjaM
ja zapomniałam jakieś 10 godzin i zadzwoniłam do lekarza i powiedział że raczej jestem zabezpieczona ale przez 1-2dni uwazać. Brałam tabletki dla karmiących piersią.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.