Menu

Tajemnice przed partnerem

Szczerość i zaufanie stanowią podstawę dobrego partnerstwa. Czy są jakieś granice? Czy macie tajemnice przed partnerem?

Ania
 3077  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina związek partner partnerstwo tajemnica

Odpowiedzi

pysiaFR
zemna tez tak jest po jakims czasie sie przyznaje(kwiatek)(smiech)(smiech)(cukierek)(cukierek)
Juli1303
Nie wierzę w bezgraniczną szczerość. Człowiek musi mieć swoje tajemnice , nawet te mało istotne, bo życie ma wtedy więcej dreszczyku.
Mandarinios
Ja uważam, ze każdy ma prawo mieć swoje tajemnice i nie musi o wszystkim mówić partnerowi.Jeśli by to były sprawy bardzo ważne dla obojga to raczej powinno się o nich powiedzieć żeby móc je przedystkutować. Jednak i tak wychodzę z założenia, że każdy musi mieć jakiś swój mamły świat przeanaczony tylko dla tej osoby - na hobby, zainteresowania czy swoje małe sekrety,każdy ma prawo do odrobiny prywatnośći, nawetr w związku... Najlepiej kiedy ludzie mają "jeden dom ale dwa ogrody" :)
Mandarinios
o Boże ile literówek i chaosu w tej mojej wypowiedzi :)
Juli1303
Moja tajemnica Przed mężem jest opakowanie czekoladek Merci w mojej szufladzie :)
Remedios
są rzeczy których się mężowi zwyczajnie oszczędza:)) i wiedziały o tym już nasze prababki ("stary nie musi o tym wiedzieć" :)) myślę, że to normalne, każdy ma swoje tajemnice, mniejsze i większe, i same dobrze wiemy i czym powinien a o czym nie powinien ten "stary" wiedzieć:)
popi844
Ja nigdy nie miałam tajemnic...lubię dużo gadać aż do jego zdrady.Teraz nie wszystko mu mówię.Zamknęłam się tyroszkę w sobie:-(
malgosia
jest mnóstwo rzeczy o których nie mówię meżowi, a on nawet nie pyta i pewnie wcale ich nie jest ciekaw. Nie czuję potrzeby dzielić sie wszystkim, ale uważam,że spraw dotyczących nas dwojga, rodziny, związku nie wolno ukrywać. Ale - podoba mi sie określenie Mandarynki- swój ogród trzeba mieć:)
mammma
no pewnie, że mam. są to raczej drobiazgi i sprawy typowo kobiece... no takie które nie mieszczą się w męskim rozumie...
dyska29
Ja rowniez mam swoje male tajemnice mniejsze lub wieksze ale nie takie ktore dotycza naszego malzenstwa i dzieci kazdy potrzebuje troszke prywatnosci on ma swoje drobne sekreciki (o ktorych wczesniej lub pozniej mi mowi a ja mam swoje o ktorych wiem tylko ja (zwlaszcza jesli chodzi o to ile wydalam nakosmetyki, ubrania dla dzieciakow siebie i jego :))))
agnes74
No tak ..te tajemnice :), uwazam , ze na swoja prywatnosc kazdy zasluguje nawet jesli jest zwiazek lub malzenstwo. Pytanie i kwestia jest taka jak dlugo ja zatrzymujemy dla siebie. Nikt nam przeciez nie da 100% w tym, ze on nie ma zadnych. I wcale tu nie mysle tylko o jednym.
niepewna
tajemnice? hmmm? każdy ma jakieś tajemnice nawet przed mężem. nie musie być to nie wiadomo co. przykład: kochanie ile kosztowała ta bluzka? mało... :) powiedz ile. nie powiem bo bedziesz zly. i juz mamy tajemnice :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.