Menu

Tak tylko żeby się wygadać....

Witam :-) Dziewczyny muszę się wygadać bo coś mnie zaraz weźmie. Wczoraj pojechaliśmy skosić działkę bo trawą zarosła ( a działka jest obok domu rodzinnego mojego męża)i dodam że we wrześniu mamy zacząć budowe domku. Więc zrobiliśmy niespodziewanego grilla obok domu i nic nie mieliśmy żadnych talerzyków a ta jędza (bratowa męża bo tam mieszka) nawet nie chciała nam talerzyków pożyczyć nie tylko dla siebie robiliśmy tego grilla były tam też jej dzieci i musieliśmy jechać specjalnie do sklepu po papierowe. I już zazdrość że my w końcu ruszymy z budową oj coś widzę że zaczyna się. Dodam ze Ona z pół rodziny jest pokłócona. A jak mąż zaniósł jej kiełbaski to oddała psowi.

iwona1985
 766  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina zołza bratowa

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Olej ją, nie ma co sie denerwowac przez takiego babsztyla.
pscolka1987
współczuje(kwiatek) jaka jędza (grins)
piasekpustyni
dokładnie @FemmeFatale ma rację, odpuść sobie bo szkoda zdrowia i nerwów na taką babsko. nie utrzymujcie z nią zażyłych kontaktów i tyle. ludzie są wredni, więc nie warto z takimi się szarpać. powodzenia(prezent)
Majaaaaaa0000
olej ją :) jak zobaczy , ze Ciebie to nie rusza to jeszcze gorzej skoczy jej ciśnienie:) (prezent)
Zana
.... i jeszcze kiełbaski dostała ???? ja bym jeszcze specjalnie w Jej towarzystwie mówiła o budowie z wieeelkim entuzjazmem

.... a to jej pies ?? ... idź i spytaj czy jeszcze żyje (grins)
natuuusia19
fajna masz bratowa....;/;/ wrzuc na luz i miej na nia wyj***** :)
iwona1985
Zana Ona wogule z domu nie wyszła bo wielce obrażona że nie powiedzieliśmy ze grilla robimy a to wszytko wyszło tak z nie nacka
katarzynka2404
ja mam 3"bratowe",wiem co czujesz,olej dziada nie jest warta Twoich nerwów,zyjcie swoim życiem i totalnie ja lekceważ,to będzie dla niej najgorsza kara,komu Ty się masz tłumaczyć co?robisz co i kiedy Ci się podoba ze swoją rodziną,i nie pozwól sobą rządzić bo jak zamieszkacie obok siebie to nie wytrzymasz tego,niech Ci nie wejdzie na głowę,nie daj się:)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(smutna)(kciuki)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)
katarynka3311
Są ludzie i ludziska, niestety. Lepiej nie przejmować się. A jak będziecie już tam mieszkać to też jej nic nie pożyczajcie(zlosc)
xkasiulax
Olałabym ją totalnie wiedząc,że jest taką jędzą w życiu bym do niej nie poszła po talerz.odrazu pojechałabym do sklepu (awve)
MamaMaya
no to wspolczuje jak juz tam zamieszkacie (zla)(zla)(zla)
grazyna13
oj coś czuję że umili wam życie. Przed rozpoczeciem budowy radzę na działce postawić bardzo wysoki i szczelny płot. Coś wiem na ten temat. Mam tylko nadzieję że resztę rodziny macie po swojej stronie(czyli rodziców męża ,lub brata ) bo jak nie to lepiej zmienić miejsce budowy niż do końca życia się użerać .
alinagj1o2
Jak teraz już jest źle to sytuacja będzie się pogarszać.Też coś wiem na ten temat.Nawet płot nie pomoże.
kaisaa4
olej to. nie musicie się przecież przyjaźnić, ale nie warto też szukać konfliktów.
Niegrzeczna
cudze szczęście w oczy kole więc zamiast się złościć ciesz się, że Ci zazdrości :) a jak tam zamieszkasz olewaj ciepłym moczem :) coś chce pożyczyć czy coś to zachowaj się tak jak ona. Mówią "nie rób bliźniemu co Tobie nie miłe", ale mówią też jak "Kuba bogu tak bóg kubie" i tego 2 się trzymaj
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.