Menu

Tak z ciekawości...

Dziewczyny czy uważacie się za dobre kucharki ... potraficie wszystko ugotować.

iwona1985
 727  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie gotowanie

Odpowiedzi

monique25
...nie wszystko :)...
Anciacia
wszystkiego nie ;)
MAJA15
Dużo już umiem, ale jeszcze wiele muszę się nauczyć!! Bo człowiek przecież całe zycie się uczy!!
daryjka87poznan
Nie uwazam sie za dobra kucharke.
mammma
tak, jestem z siebie zadowolona (grins) a co najważniejsze moje głodomory też (kciuki) nie umiem ugotować wszystkiego ale umiem na tyle gotować, że sprawiam mnóstwo przyjemności i niespodzianek mojej rodzinie. jedzenie i gotowanie to dla mnie duuuuuuża przyjemność (awve)
madusia
umiem co niec co ugotowac,ale z przepisu ;) w sumie tak na serio zaczelam gotowac jakies 3 lata temu...wiec duuzo nauki przede mna
Panterka
No, wszystkiego to pewnie nie ugotuję.. Ale uważam, że mam talent do gotowania(grins) Widać to po coraz większych ubraniach mojego M..... Zawsze bierze dokładkę..(grins)(grins)
okaloka
Wciąż się uczę.Wolę ciasta piec(grins)
Renatka2019
Ja pewnie też wszystkiego nie ugotuję, ale każdy w rodzinie powtarza, że gotuję doskonale(grins) Ja uwielbiam gotować, to moja wielka pasja.
renata29
najważniejsze,że mi smakuje:)wszystkiego nie umiem ale gdybym miała dobry przepis to nie wyszłoby źle:)
Panterka
ps. ale nie znaczy to, że czasem czegoś nie przesolę, nie przypalę itp. A zeszlej zimy to nawet kuchnię podpaliłam (pout).. Musieliśmy remont robić...
tymianek
(kwiatek) ja będę nieskromna i napiszę, że bardzo dobrze gotuję, jeszcze nikogo nie potrułam i zawsze uda mi się trafić w gusta gości ( albo są kulturalni ). Czy wszystko umiem ugotować? Nie i nigdy pewnie nie będę umiała, jest tyle potraw na świecie, że zycia by mi zabrakło, by choć raz każde danie zrobić(glodna).
sque
niestety nie, muszę się jeszcze dużo nauczyć, ale cały czas się staram wymyślać coś nowego lub udoskonalać znane mi już potrawy. Mąż nie narzeka i córa też nie (grins)
irekzboralski
beztalencie kulinarne to ja(grins)(grins)(grins)
elleonora
ja lubię eksperymentować i myślę, że dobrze radzę sobie w kuchni :)
justii34
jESTEM DOCENIANA ,GOTUJĘ PYSZNIE ALE Z PEWNOŚCIĄ NIE POTRAFIĘ WSZYSTKIEGO(placze)
xkasiulax
nie dla małej gotuje,proste zdrowe rzeczy sama jem chemie,i idę na łatwiznę zupy z papierka,sosy itd......uwielbiam takie żarcie i dobrze mi z tym....(glodna)(glodna)
amalka
Wydaje mi się, że jest nieźle... Mąż wychwala pod niebiosa, mamusia uważa, że uczeń przerósł mistrza a teściowa stwierdziła- "Ty pieruno! Ja stara baba a nie potrafię ugotować tyle potraw co Ty!" (smiech) Uwielbiam gotować i kocham eksperymenty kulinarne choć wszystkiego ugotować nie potrafię bo i też wielu potraw gotować nie próbowałam (grins)
Iwona1977
no ja tez wszystkiego nie potrafie ugotowac....zdarza mi sie przesolic, za to do pieczenia to jestem antytalent (grins)
Ada3610
ja wszystko ugotuję, ale za nic ciasta nie upiekę
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.