Menu

taka propozycja

słuchajcie dziewczyny, wiem że ten temat już był wałkowany ze 100razy, ale...dostałam już którąś z rzędu wiadomość z prośbą o nie przysyłanie wiadomości typu dzień dobry, dobranoc i tak dalej. Pewnie nie ja jedna:) Ja osobiście nie wysyłam takich wiadomości,ale wiadomo, zaznacza sie wszystkie babki i wysyła. Tak samo to działa w przypadku tych niechcianych wiadomości, ja też za nimi nie przepadam. No i skoro jest nas więcej to może ustalimy sobie tak na forum ogólnie że takie wiadomości wysyłamy tylko w pozdrowieniach a pw zostawiamy dla spraw jak definicja głosi prywatnych:)(prezent)(prezent)(prezent)

Remedios
 929  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

pozdrowienia wiadomości

Odpowiedzi

Basia88r
Jestem za(prezent)
joasik31
jestem za:)
Remedios
dokładnie, z niektórymi mamami załatwiam ważne sprawy i widzę że jest wiadomośc a tam motylek z literek:))))to miłe ale tak jak pisze monika - w chwilkach:)
Remedios
@Joanna ale myślę że żadna mama się nie obrazi jeśli nie masz czasu i jej nie pozdrowisz, wiadomość prywatna nie jest konieczna, ja gdy nie mam czasu i chcę pozdrowić mamy grupowo albo po prostu się przywitać,robię to w swojej chwili na głównej(prezent)
karolincia
też bym była za tym żeby pozdrawiać tylko w chwilkach
ADAMSKA98
a mi to obojętnie
mamapati
jestam jak najbardziej za(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)
babooshka
popieram(kciuki)(kciuki)(grins)
amelializak
jestem za(grins)(awve)(klaszcze)
beatka7623
Mnie ta forma pozdrowień nie przeszkadza (kwiatek)
Zana
jestem za
Panterka
Jestem za;) Lepiej dostać raz na jakiś czas pozdrowienia skierowane bezpośrednio do nas, niż wiadomość typu "kopiuj - wklej - wyślij do wszystkich"..
daryjka87poznan
Mi to nie przeszkadza.
Panterka
hehe @monikasokol ja kiedyś Re:Re:Re:
Panterka
*kiedyś dostałam (zjadło mi jedno słowo(grins))
Iwona1977
nie przeszkadza mi to
renata29
też wolałabym takie wiadomości dostawać w pozdrowieniach bo wtedy wiem ,że ktoś o mnie pamięta i musiał wejść na mój profil żeby to napisać ale jakoś szczególnie mocno mi to nie przeszkadza:)
mycha2706
Taaa,równiez jestem za.
NATI
jestem za...
Aneta50209
również jestem za...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.