Menu

takie same ubrania

Kupujecie swoim dzieciom czasem takie same ubrania? W sensie miedzy moimi dziewczynami jest tylko rok roznicy i czasem sie tak zastanawiam czy im nie kupic takich samych spodniczek albo czegos, ale potem sobie mysle, ze to moze lekka przesada. Co sadzicie o tym?

Monis
 461  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem spodniczka

Odpowiedzi

aga24
ja mam syna jednego 7 lat a drugi prawie 3 i bardzo lubię czasmi ubrać ich identycznie :)
Anulkaa
Ja mam tylko córeczke , ale powiem szczerze ze sugeruję sie tylko tym czy ubranko jest ładne i czy ma w miare dostepna cene. Nieraz kupuje jej np 3 identyczne bluzeczki tylko w innych kolorach. Także na Twoim miejscu nie przejmowałabym sie tym że będa tak samo dzieci ubrane. Jak widzisz coś fajnego i w dobrej cenie to poprostu kupuj i niczym się nie przejmuj. Moja siostra ma tez synów i jest między nimi rok różnicy i tez im kupowała takie same ubrania, dopiero niedawno jej powiedzieli żeby kupywała to samo ale w innych kolorach, bo jeden ma 14 a drugi 15 lat i maja ten sam rozmiar i potem kłótnia która podkoszulka była kogo.
amalka
Między mną a siostrzyczką jest 2 lata i 3 miesiące różnicy. Pamiętam doskonale kilka komplecików, które mamusia uszyła (ręcznie!!!) Najbardziej lubiłam zieloną spódniczkę z różową falbanką a do niej bluzeczkę, ozdobioną różowym serduszkiem. Siostrzyczka miała odwrotność kolorów.

Ponoć tożsame stroje odbierają dzieciom poczucie indywidualności... Ja tam zawsze czułam się odrębną jednostką (grins)
renata29
Mi się to nawet podoba,tylko żeby nie było za dużo takich samych zestawów.Między moimi chłopakami jest dwa lata różnicy.Takich samych ubrań nie kupuję ale czasem ubieram ich kolorystycznie podobnie :)
Lena1982
Ja mam dwie córki,różnica wieku między nimi to 6 lat i zdarza mi się,że kupuję im takie same rzeczy,ale to tylko jeśli one chcą mieć te same ubrania.
agnieszka79
Mam dwie córeczki,różnica wieku 22 miesiące i kupuję im nie raz takie same rzeczy,ale to zależy od nich czy chcą mieć takie same.Przeważnie buty chcą mieć takie same:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.