Menu

takie tam

Jak myślicie? Co robią Wasi mężowie/partnerzy, podczas ich wyjść (bez Was oczywiście) np: do pubu, baru czy na imprezę? (grins)(kciuki)(awve) Poza piciem piwa (grins)

Beki
 551  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Czas wolny i Sport czas wolny

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Wiem co robi, gada o swoim hobby lub oglada inne samochody. Bo jedyną atrakcją gdzie wychodzi beze mnie to są jego spoty i zjazdy BMW.
Beki
Niby o Nas, kobietach mówi się "plotkary". Tak naprawdę mężczyźni są o wiele większymi plotkarzami.
asiunia83
na taras i wraca zaraz (grins)(grins)(grins)(grins) zatankować z kolegą , bo ostatnio z domu przegnałam
krasna1
nie myślę co robi bo to nie ma sensu :),
może mi powiedzieć,że siedzi z kolegami a w rzeczywistości może okazać się co innego,
zaufanie zaufaniem ale każdy jest człowiekiem
tlolek
mój także nie jest typem imprezowicza (nie pija alkoholu i nie lubi takowego towarzystwa) i jeśli już to wychodzimy razem a On i tak najlepiej odpoczywa i czuje się w domu
goskapolak
Nie interesuje mnie to.Jak chce sam powie ja nie pytam.
Marta050709
Jedynie gdzie wychodzi sam to do pracy,jak wroci to nie ma ochoty juz nigdzie isc,w weekend jezdzimy czasem do rodziny lub znajomych.
Majaaaaaa0000
mój nie jest typem imprezowicza.Jak wychodzi gdzieś sam, a rzadko to robi to na godzinkę dwie...i na pogaduchy z kumplem :)Praktycznie Zawsze wychodzimy razem do naszych wspólnych znajomych...JA za to ciągle w domu siedzę z córką nigdzie sama nie wychodzę , a jak sie to już stanie to raz na kilka miesiecy mam czas tylko dla siebie...Mój woli siedzieć w domu i grać na komputerze...
mycha2706
Mój pije i pewnie gada bzdury... w każdym razie po każdym Jego piciu jego koledzy mówią,ze się zawsze chwali jaki to ma skarb w domu. Nienawidze jak pije i mało mnie obchodzi co robi wtedy.
natuuusia19
loli zadko wychodzi beze mnie.. jesli juz sie zdarzy to albo idzie posac w szczycie bloku kolegi z innymi i oczywiscie gadac o dupie maryny lub idzie do kumpla i graja tam na klawiszach jak zwyke:)
xkasiulax
opowiada w sumie nic specjalnego zawsze chodzi do knajpy która jest na naszej ulicy ,więc jak na razie mówi prawdę mam tam wysłanych szpiegów :D(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.