Menu

Tampon na noc

Czy waszym zdaniem spanie w nocy z tamponem jest bezpieczne? Ostatnio własnie zauważyłam, że tak robi moja córka. Pytałam ją czy kupić jej podpaski odpowiedziała, że przecież ma tampony i nie trzeba. Trochę mnei to zdziwiło. Ja osobiście bym nie mogła bo miewam obfite krwawienia zwłaszcza w nocy, ale szczerze powiedziawszy to nie wiem czy to dobrze dla organizmu. Używacie tamponów na noc?

kosia
 2238  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

tampony okres miesiączka

Odpowiedzi

Ju25lka
Czasem mi się zdarzało używać na noc tamponów jednak nie wydaje mi się to dobre. Ja jestem śpiochem i śpię te minimum 8 godzin, więc wydaje mi się, że tak długi brak zmiany tamponu może prowadzić do infekcji. Lepiej żeby córka używała podpasek na noc.
Pixelka
Ja podobnie jak @kosia – niepewnie bym się czuła z tamponem w nocy bo t eż mam mocne krwawienia. Jednak jak krwawienia nie są zbyt obfite to myślę, że można.
czarna
Ja kiedyś pytałam o to moją ginekolog i stanowczo mi zabroniła wlaśnie z powodu ryzyka wystąpienia infekcji.
apologize
A czym właściwie różni się noszenie tamponu w dzień od noszenia w nocy? Moim zdaniem ryzyko infekcji jest takie samo. Nie używam nigdy tamponów.
Alb22
Słyszałam, że są tampony do użytku nocnego – ale ile są warte to nie wiem.
ania77
Zawsze uzywalam tamponow - takze w nocy - i nigdy nie mialam dlatego infekcji...
lipka70
Zarówno ja i moja córka używamy tamponów w dzień i w nocy także. Czuje się bardziej komfortowo i nie wyobrażam sobie noszenia podpasek
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.