Menu

Tapicerowanie mebli.

Witajcie mamuśki! Chciałabym odnowić kanapę. Kiedyś moja mama oddała do tapicerowania narożnik i efekt był zdumiewający. Niestety nie pamięta ile to kosztowało. Czy któraś z was odnawiała swoje meble u tapicera. Ile to kosztowało?(prezent)

JaMama86
 1281  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród meble

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Wiem ze ciotka kiedys skorzystala z tych usług 2 fotele dala i kanape i płacila chyba cos koło 1000zł
mgli21
mój mąz jest tapicerem(kwiatek)(grins) i powiem ci że różnie to bywa i zależy na jaki zaklad trafisz(grins) bo jeśli trzeba tylko szmate zmienić to sie opłaca a jeśli piankę materiał i np coś chcesz w niej zmienić to mija się z celem i lepiej nową kupić(kwiatek)
Anemona
moja ciocia ostatnio też tapicerowała : potrójna kanapę , 2podwójną kanapę i fotel zapłaciła ok 1900 zł sama musiała meble zawieś ale oni jej przywieźli . Wszystko zależy jaki materiał wybierzesz. Ale faktem jest że efekt super, jak nowe. (grins)
JaMama86
Chciałabym zmienić obicie tylko.
Anemona
mało być :1 potrójna kanapę , 2 podwójną kanapę i 1 fotel
mgli21
to musisz wybrać materiał (kwiatek) i zapłacisz za niego i za robote(kwiatek)
JaMama86
dzięki babeczki(prezent)(prezent)(prezent)
MamaMaya
moja mama niedawno tapicerowała narożnik zapłaciła 1000zł.
stokrotka30
Ja niedawno oddałam kanapę i 2 fotele do tapicerowania(bo zachciało nam sie eko skóry,która po roku użytkowania zaczęła się łuszczyć i wycierać)i za wymianę tapicerki na bardzo dobry materiał plus zmiana całego siedziska na łóżku na materace z sprężynami kieszeniowymi zapłaciłam 1150 zł-(powiedział 1200 ,ale jeszcze utargowaliśmy(grins) )
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.