Menu

Tata sam w domu

Muszę wyjechać na weekend – sprawy rodzinne i po raz pierwszy muszę zostawić córeczkę pod opieką taty na tak długo. Mąż jest zaradny radzi sobie z małą tak na codzień. Przewinie,, nakarmi, ale mam obawy... w końcu to dwa dni. Jak u was wyglądało zostanie taty z maluszkiem sam na sam na dłuższy czas? Na co powinnam mu zwrócić szczególną uwagę?

dudka
 859  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

opieka tata dziecko tata sam w domu

Odpowiedzi

kosia
Jak się tak bardzo boisz to rozpisz mężowi wszystko na kartce – kiedy karmienie, kiedy kąpanie, co dać na śniadanko, co pozniej, ile mleka, ile wody – wszystko w punktach ze szczegółami dzień po dniu! NA pewno się nie pogniewa, a będzie miał idealną ściągę w razie problemów. Mój mąż jak został po raz pierwszy z dzieckiem to co chwilę dzwonił do swojej mamy – wtedy nie było komórek miał do dyspozycji tylko stacjonarkę. I super sobie poradził posiłkując się telefonem.
paula80
Nie martw się – Twój mąż na pewno świetnie sobie poradzi to nam się wydaje, że nie dadzą rady – a w rzeczywistości radzą sobie świetnie! Poważnie mówię!
kasia13_archiwum
Takich malych corek nie zostawialam z mezem na tak dlugo. Przede wszystkim karmilam jeszcze wylacznie piersia, wiec musialam byc przy nich. Jak trzeba bylo gdzies cos zalatwic, bralam je ze soba.
No, ale jezeli wam tak latwiej, ze twoj maz sie malenstwem zajmie, no to super.
Dobrze radzi ci @kosia. Taka mala sciaga nie zaszkodzi. Tez pisywalam mojemu mezowi.
Juli1303
Ja mam tylko pytanie. Czy wy jesteście rodzicami czy nie?? To tak samo jego jak i twoje dziecko. Nie lubię jak kobieta nie ufa w to że ojciec poradzi sobie z dzieckiem. No sory, ale ja zawsze jestem za tym by oboje rodzice mieli bierzący udział w wychowywaniu.
Ania
Daj mężowi taką szansę , a na pewno będziesz zdziwiona jak sobie doskonale poradził i po Twoim powrocie zobaczysz, ze to już będzie córeczka tatusia:-))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.