Menu

Tatuaż

Dziewczyny właśnie byłam wynieść śmieci i zobaczyłam sąsiada . widziałam go parę dni temu miał zaklejone pół twarzy.Myślałam że po prostu glebnoł gdzieś po pijaku jak zawsze .Ale to co zobaczyłam mnie zszokowało ,nie umiałam oderwać wzroku . Ma zaczynając od brwi przez cały policzek i kark wytatuowany wzorek . Powiedzcie czy co nie którzy nie zmądrzeją .To nie jakiś tam podlotek tylko facet mający 37lat .Moje pytanie czy wy lub wasi partnerzy, dalibyście sobie zrobić tatuaż w tak widocznym miejscu .

lola86
 1273  30

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie tatuaż

Odpowiedzi

domka
absolutnie nie!!!W innym miejscu oczywiście (grins)
domka
absolutnie nie!!!W innym miejscu oczywiście (grins)
Magdzik
(wow)(nigdy)(nigdy)(nigdy) Mógł sobie zrobić na...... tam, gdzie słońce nie dochodzi(grins)(krejzolka)(krejzolka)
tlolek
w innym miejscu jakiś mały, dyskretny tatuaż tak ale nie na twarzy czy szyi bądź dekolcie
karolcia514
tak jak piszą dziewczyny na twarzy nigdy :)
pscolka1987
a ja powiem tak CO kto lubi (kwiatek) niektórzy robią to tylko na pokaz,,,ja osobiście lubię ładne wzorki ale w zakrytych miejscach(sama też posiadam ) (grins)
tymianek
osobiście nie zrobiłabym sobie tatuażu na twarzy, ale u innych mi nie przeszkadz, a jak ładny wzór to i miło popatrzeć
lola86
Tak @geodzia nie świadczy .Ale jak dla mnie , to trzeba trochę pomyśleć I że to nie zejdzie za parę dni . A ten pan jest szefem u nas w banku .To raczej też za bardzo praca nie pozwala
MaLaCzarna
Nigdy !!!
katarynka3311
Jechałam w pociągu kiedyś z facetem, który miał tatuaż na twarzy. Pewnie był też po 30-stce. Bardzo inteligentny, miły. Narzekał, że jest dyskryminowany w wielu zawodach nie może pracować. Mówił, że dawno robił ten tatuaż i jakby wiedział, że bęzie miał klopoty takie to by nie zrobił. Ja mam podobne zdanie. Ale podobają mi się tatuaże u kogoś.
Tuptolek
(smiech) Magdzik, ale tam to pewnie nikt nie zagląda (smiech)(smiech)(smiech) i taki tatuaż miałby przez nikogo nie być zauważony????
Angie24
Bardzo odważne ze strony Twoje sąsiada - ciekawa jestem co go skłoniło do umiejscowienia tatuażu w tak widocznym miejscu no i jakie ma dla niego znaczenie.

Myślałam o zrobieniu sobie tatuażu (w niewidocznym miejscu), ale w przyszłości tam gdzie chciałabym pracować nie mogę sobie na to pozwolić :P Co do "malowideł" to dla wytatuowanych osób tatuaż może mieć jakiś symbol, być elementem upiększającym ciało czy korektą, zakryciem poprzedniego "wzoru". Są oczywiście tacy, którzy decydują się na tatuaż bez żadnego konkretnego powodu, ot tak - moda taka nastała :P

PS. Piszę pracę mgr o tatuażach, bardzo ciekawy temat ;)
natuuusia19
na twarzy nigdy... na szyi, uszach itp oczywiscie:)
pscolka1987
anu80 no nie tylko twojej babci :)moja mama też ma takie zdanie (smutna) no cóż do kryminalisty daleko mi(grins)(grins)(smiech)
sylwia30177
absolutnie nie!!!W innym miejscu oczywiście
jagoda30
teraz wygląda fajnie,tylko co będzie za 30-40 lat? A tatuaże mnie silnie kręcą......mój stary ma trzy
piasekpustyni
na twarzy, szyi, uszach... okropieństwo... a widziałyście Zombie Boy... ten to dopiero "OZDOBIONY" jak to mówi @gedonna69(smiech)
asiunia83
ja mam na łopatce ale na twarzy nigdy bym nie zrobiła
goskapolak
Widziałam ostatnio program o gościu robiacym tatuaże z reprodukcji słynnych obrazów.Tatuaze były zwaliste- np taki autoportret Van Gogha na ramieniu i ręce- wielki i malutkie jak znaczki np Madonna karmiaca dzieciątka Da Vinciego.
Tatuaże fajne ale wolę je oglądać na kimś niż na sobie.
jola75
ja widzialam raz kobiete miala wytatuowana cala twarz, glowe (ogolona byla na lyso) miala tatuaz na calym ciele
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.