Menu

Tatuś i usypianie dziecka

Dziś walczyłam z maluszkiem 3 godziny, żeby go uśpić i nie udało mi się a jak tylko przyszedł mój mąż to wystarczyło, że wziął go na ręce i już usnął.... No normalnie poczułam się zazdrosna (grins) ale tylko przez chwilkę (grins) ogólnie strasznie się cieszę, że mój mężuś taki ma świetny wpływ na synusia(grins)(grins) a jak jest u was?

agaorto
 589  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen dziecka

Odpowiedzi

Lexi
U nas to ja usypiam malego, bo zazwyczaj o tej porze to moj maz jest jeszcze w pracy. Poza tym tata jest kojarzony glownie z zabawa i wyglupami i maly napewno przy nim by nie zasnal (grins)(grins)(grins)
agaorto
ale mój synuś usypia przy nim nie ważne czy to jest dzień czy już nocka (grins)
Bilska1
moj maz odkąd Sauelek skonczyl 3 miesiace kapie i usypia go sam (grins)(grins)(grins) ja mam chwilke dla siebie(grins)(grins)(grins)(grins)
Tosia
hm... nie wiem jak to jest bo nie usypiamy maluszka na rekach,,, od kiedy skonczyl 2 miesiace zasypia sam...
daryjka87poznan
U mnie jest na odwrót. Mezowi nie zasnie a mi od razu.
karolincia
czasami tak bywało że tatus uśpił szybciej ode mnie teraz inaczej usypiamy niz na rekach ale tatuś ma nadal wielki wpływ i mała nie chce ze mną usypiać często tylko z tatusiem
agatka23
u mnie jest tak ze to ja usypiam mała a mąż musi być gdzieś indziej w kuchni lub drugim pokoju, bo jak mała widzi tate to usmiech od ucha do ucha chocby nie wiem jak chciało jej sie spac...zaraz głupotki uderzaja do głowy i po spaniu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.