Menu

teksty dzieciaków

hehehe,jakimi tekstami sypią wasze dzieciaki?, Wiadomo mają wyobraźnię i potrafią coś klapnąć jakiś słowny absurd który rozbawia wszystkich do łez? napiszcie coś bo nudą zawiało:)

neliteli
 651  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina dziecko humor

Odpowiedzi

neliteli
zjechała się rodzinka, stare ciotki dewotki itp;) oczywiście co robią biorą stary album ze zdięciami, moja mama powtykała tam różne święte obrazki i takie tam które po domu się panoszyły.ciocie zadowolone i przejęte wypytują sie mojej małej: a to kto? a to baranek a to kto? a to Jezusek...wkońcu mała się znudziła i przejęła inicjatywę chwyciła za album a tam zdięcie z Papiezm a ona na cały głos wypala: Ato co za typek???ciotki aż czerwone a mój mąż buhhhhaaaaahhhhhaaa toważystwo się rozeszło...wiem że nie ładnie powiedziała ale nie wiedziała kto to:) ale zapamiętam to napewno
stokrotka30
A moja córcia jak miała ze 4-5 lat widząc,że ja z mężem siedzimy przytuleni,powiedziała...,,wy tu buzi,buzi a ja to co...-miotełka do kurzu??"Śmialiśmy się z tego OKROPNIE i do dziś to miło wspominamy!
avialle
moja chrześnica ówcześnie lat 4, mieszkają na wsi, w lecie korzystają z wc zbudowanego na podwórku...
Wujek siedzi w wygódce w wiadomym celu czytając jakąś prasę kolorową, Monika podchodzi, otwiera drzwiczki i patrzy na niego, więc wujek patrzy na nią a ona:
- Co się tak gapisz??
na co wujek lekko ostrym tonem:
- Coooooooo??
Monika:
- A gówno!!
I zamknęła skobelek, wujek siedział w wc ok 1,5 h :D:D
avialle
no napisałam źle ona powiedziała "GÓNO" :D:D
avialle
mój brat ówcześnie lat ok 4, niedzielny poranek, Tomek wlazł na samochodzik by coś sięgnąć z półki, samochodzik odjechał i by nie stracić równowagi złapał się za drzwiczki i ściągnął na siebie duży element meblościanki, cała się przewróciła, było w niej mnóstwo szkła, szklanki, kieliszki, etc... wpadamy wszyscy do pokoju w totalnym szoku, mnie zamurowało, mama prawie zemdlała, siostra na boso po szkle razem z ojcem wbiegła zobaczyć co z Tomkiem. Wpadł pomiędzy segment a fotel i nic mu się nie stało dzięki Bogu!
Wyciągamy go, a ten wrzeszczy w niebogłosy, aż się zanosi, oglądamy go wszyscy zero krwi, zero zadrapań, złamań też nie widać, więc pytamy go czy go coś boli, gdzie go boli?? a ten ryczy dalej.
Wreszcie wyszlochuje "Pooolicjaaaa, teeelaaz mnie zabioolą!! Policjaaa" :D:D:D
Tosia
moja chszesniaczka ktora ma 3 latka mowi ostatnio ciagle: prosze Cie bardzo albo dziekuje Ci bardzo.... niesamowicie slodkie
kosteczka222
może nie powinnam sie chwalić, ale moja córa - 3 lata nauczyla się mówić, cytuję: "Zamknij mordę ćwoku!", albo jak się zdenerwuje, mówi: "Lubisz to!"
Nie wiem jak mam jej tego oduczyć, czy zabraniać czy też nie reagować???:(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.