Menu

Telefon dla dziecka

Może ktoś mi podpowie,jaki telefon wybrać dla 8-mio latka? Niedługo wyjeżdża na wakacje i musimy być w kontakcie. Telefon,dobrze by było ,gdyby nie wyglądał jak ,,patelnia" czyli raczej niewielkich rozmiarów,żeby szybko się nie rozładowywał i w jakieś gry można by było pograć,no i oczywiście w miarę wytrzymały!!

stokrotka30
 472  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat telefon wakacje dziecko

Odpowiedzi

jagoda30
nokia 3310!(kciuki)
kama86
Kup normalny zwykły telefon.
Co by dzieciaka nie kusilo (jezyk)
amalka
Na wakacje wysłałabym dziecko z grą planszową, nie w telefonie (grins) Aparat kupiłabym w komisie. Jakiś niewymyślaty, ale i nie "badziew" co by dziecięciu wstyd nie było. Nową bateryjkę do tego i gitara (kciuki)
stokrotka30
O to właśnie chodzi,że moje dziecko nie ma ciągot do telefonów,ma mnóstwo innych zajęć,ale na wakacje jedzie kawał drogi ,a wolę,żeby się czymś zajął ,niż co 5 min, ,,daleko jeszcze?"-poza tym część wakacji spędzi w mieście,a dla dziecka wychowanego na wsi ,blisko natury,zwierząt i lasów-miasto,to nuda.Dlatego potrzebujemy telefonu ,który zmieści się w kieszeni ,w miarę wytrzymały i w czasie nudy czymś go zajął(a szczególnie w drodze)...
Sama mam stary telefon(po córce) -do dzwonienia i na modelach się nie znam,dlatego proszę o radę...
Elfka
Stokrotko30, syn sam jedzie do kogoś na te wakacje, tak?
Moja jedynie to u babć nocuje i wtedy telefonu jej dawać nie muszę bo właśnie tam wystarczy drzwi otworzyć i już jest na dworze z dzieciarnią i po łąkach ganiają. Jak była w mieście z nami na wczasach to ganiała na blokowych placach zabaw i na plaży bo to był Kołobrzeg to luz. Lapka mieliśmy ze sobą więc czasem zagrała tam w grę i słuchała muzyki i jakoś się nie nudziła. Tylko jak tam z towarzystwem? Będą dzieciaczki? Na drogę trochę fona może być, książka do tego, planszówki, albo komiksy jak lubi. Co do telefonu to też nie wiem, moja ma alcatela, smartfon, ale sporadycznie go używa. Tak z głupoty go dostała bo braliśmy 3 telefony na jeden abonament w Play rodzinnym. Będzie go miała jak podrośnie bo akurat z naszych 3 jest najfajniejszy, ale trochę duży, Tak to ma jakiś stary aparat z kartą tylko po to co by się meldować, że do szkoły dotarła czy pogadać z kolegami. Myślę, że na wczasy też bym została przy tej opcji bo znając młodą to ten nowy upuści i rozwali na jakim betonie ha ha ;-)
Ogólnie to polecam samsungi, a odradzam LG.Tylko, że to akurat moje doświadczenie.
stokrotka30
Tak ,syn pojedzie z babcią pociągiem kilka godzin,więc gry planszowe odpadają ;)
Wakacje spędzi w mieście ,ma tam kilku kolegów i właśnie dlatego muszę mieć z nim kontakt telefoniczny.
Telefon już kupiłam,używany samsung young ,ma dużo bajerów ,jest malutki ,mieści się w kieszeni i dałam za niego 100zł.Wszyscy zadowoleni ;)
felka
No i dobrze! dziecku nie ma co dawać drogich telefonów, bo rozwali i szkoda pieniędzy, a myślę, że Samsung da radę :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.