Menu

telefon komórkowy, w jakim wieku dziecka?

Mam pytanie w jakim wieku, kupiłyście dziecku telefon komórkowy?

(prezent)(prezent)

misiamama
 527  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem telefon komórkowy

Odpowiedzi

amalka
Krzysiaczek dostanie pierwszą "komórkę" gdy pójdzie do szkoły. Taki przynajmniej jest plan. Nie będzie to coś "wypasionego" (zapewne spadek po mnie, bo wymiana aparatu mnie czeka) Chodzi po prostu o możliwość kontaktu z dzieckiem.
jagoda30
Maciek ma 6 lat i jak na razie się nie dopomina, nie mamy tego zakupu w planie szybko.
clyde22
Nasz ma 4 lata, oddałem mu swój stary tel. i kupiłem starter Play (ważny rok) (darmowe rozmowy w Play). Dzwoni i pisze smsy (buźki). Niby czytać nie umie, a zawsze jakoś wzrokowo wybiera z książki numery do mnie, czy do połowy i "załatwia" niezbędne dla niego sprawy. Niby to wcześnie, ale fajne jest, że wrósł w telefon jako medium do jakiegoś tam kontaktu z rodzicami... Jak nie mogę z nim rozmawiać (praca), to mówię i nie ma żadnego problemy - nie nęka mnie...
tlolek
za rok jak zacznie się szkoła (ponad 10km od domu).Syn dostanie tel albo "spadkowy" albo taki specjalny dla dzieci.
Córka także w wieku szkolnym otrzyma telefon
JUSTYS
Dominik na 5 lat i od niedawna posiada telefon stary po mnie .Kupiliśmy mu startówke i ma go do użytku domowego albo wtedy kiedy zostaje u moich rodziców ,głównie słucha na nim muzyki.Ma zapisane 4 numery pod prostym wybieraniem ;-)
aniula
Syn ma 9 lat i dostał telefon na gwiazdke.Bardzo malo z niego korzysta, nie jest ta jakis wypasiony aparat , tylko nokia za okolo 250 zl na poczatek.Ma mu sluzyc w sytuacjach awaryjnych, a nie byc ulubiona zabawka.Co do tego, ze wiekszosc z was wymienia tu za powód posiadania przez dziecko telefonu , pojscie do szkoly i chec kontaktu z dzieckiem w tym czasie to wspomne tylko , ze równiez tak myslałam .Okazało sie jednak , ze noszenie telefonu do szkoły syna jest bezwzglednie zakazane...
mammma
do niedawna myślałam, że komórka w ogóle nie jest potrzebna 6-latce. ale okazuje się, że w I klasie podstawówki jest informatyka. otworzyłam więc szerzej oczy i nawet jeśli nie kupię małej telefonu, to zaznajamiam ją ze swoim egzemplarzem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.