Menu

Telefon stacjonarny

Korzystacie w telefonu stacjonarnego? Bo my w zasadzie w ogóle. Wszyscy jakoś dzwonią na komórki. Rodzice mają do mnie za darmo, ja mam za darmo do męża a o stacjonarnym zapomniałam prawie! Aż przed chwilą podskoczyłam jk zadzwonił – odwykłam od niego. Jakby nie interneto to bym go nie trzymała w ogóle.

Pixelka
 589  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

rtelefon stacjonarny

Odpowiedzi

Martita
nam nie jest potrzebny i od dawna takiego nie posiadamy...tesciowie maja komorki,moi rodzice rowniez,rodzenstwo tez a nawet dziatkowie :))a do internetu nie potrzebujemy bo mamy stacjonarny :)juz nie pamietam jak to jest posiadac stacjonarke hihi
kasia13_archiwum
Ja tez... albo komora... albo skype... :):):)
Agula
Gdyby nie internet to też nie byłoby stacjonarnego. Ale czasem mama zadzwoni na niego gdy komórki mamy poza zasięgiem...a jedna z babć nie używa komórki także ten stacjonarny nawet się przydaje.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Misia80
My nie mamy stacjonarnego wogóle.Jednak rodzice mają i nie możemy ich przekonać by go zlikwidowali.My wszyscy mamy komórki a właśnie wczoraj brat im dał swój stary telefon,ja dzisiaj kupiłam pakiet startowy więc może w końcu dadza się przekonać,że stacjonarny to tylko dodatkowa opłata dla nich.(samego abonamentu około 50zł na m-c a kartę za 50 zł ma się na 3 m-ce)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.