Menu

Telefon w plusie

Mam telefon na kartę w mix plusie.Co miesiąc muszę doładować 30 zł.Nie wiem co się dzieje,ale już drugi raz po doładowaniu znika mi z konta 25 zł!!!Nawet smsa,czy zadzwonić nigdzie nie zdążę.Co to może być?Spotkała się któraś z czymś takim?

symbianka
 281  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy telefon na karte mix plus

Odpowiedzi

amalka
Odwiedź salon Plus'a lub zadzwoń do BO (kciuki)

Możliwe, że uruchomiłaś jakąś usługę lub wina leży po stronie operatora. Swego czasu płaciłam za "czasoumilacza", którego nie posiadałam i posiadać nie chciałam. Zorientowałam sie po kilku miesiącach (krejzolka) Zareklamowałam i dostałam zwrot kosztów.
Beatka9316
Najlepiej jak udasz się do salonu plusa i powiesz o co Ci chodzi. Może uruchomiłaś jakąś usługę nieumyślnie i teraz ściągają Ci z kąta po każdym doładowaniu. Mój mąż kiedyś coś takiego miał udał się do salonu i zablokowali mu usługę i problem się skończył. :)
karolincia
Miałam kiedyś telefon w plusie i z tego co pamiętam trzeba pilnować czy jakaś usługa nie jest przypadkiem włączona albo coś było kiedyś w promocji za darmo a potem już przestało być za darmo i pobierają za to opłaty. Najlepiej dowiedz się w salonie plusa albo zadzwoń do biura obsługi.
symbianka
ja juz mam ten telefon dosyc długo i gdyby w umowie było o tym co pisze Eudaimona to juz dawno by mi kase zżerało,a to 2 raz dopiero.
jola8443
idź do salonu.ja mam też w plusie mix na doładowania za 30 zeta i mi się takie "cuda"nie dzieją.może faktycznie uruchomiłaś jakąś usługę przez przypadek.
Anemona
nie miałam nigdy nic takiego. za to szwagierka wysłała jakiego darmowego sms i później za smsa z tego nr który do niej przyszedł płaciła 5 zł a w miesiącu miała ich ok 10.
Możesz sobie wysłać sms *101# przyjdzie ci wiadomość zwrotna jakie masz aktywne usługi.

Jeśli to nic nie da to dzwoń do biura obsługi.
mycha2706
Płace tak jak Ty i nigdy mi nie zabrali...mam uruchomiona internetowa usluge za 9 zl i tyle mi sciagaja kazdego 25 dnia miesiąca. Podejdz do Plusa, bo troche to dziwne.
symbianka
byłam w salonie plusa i okazało się że to pakiet internetowy tak zjadał,miałam od początku umowy wyłączony,ale to nie znaczyło że zablokowany.Zablokowali i teraz w ogóle internetu nie mam,a jeszcze gościu powiedział,ze jak kartę przekładałam do innego telefonu to włączała się konfiguracja i pakiet danych mobilnych i od razu internet się włączał.Teraz już oki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.