Menu

Teletubisie

Czy wasze dzieciaczki też mają bzika na punkcie Teletubisiów? Bo my z mężem na swoją zgubę kupiliśmy na Dzień Dziecka DVD i teraz przez cały dzień synek mnie katuje oglądaniem.

emiliab
 674  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem bajki najmłodsi

Odpowiedzi

justynafar
Mój synek też swego czasu miał bzika na punkcie Teletubisiów,nauczył się ze co rano na tej bajce musiał jeść danonka.Córeczka zato nie przepada za bajkami(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
homie
mojej siostry mala ma faze na krecika (grins)(grins)(grins)(grins)
monique25
nie puszczałam mu tego jeszcze (grins) ale my mamy to samo z Myszką Miki 24 na h czasami to ja (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) wymiękam a tu dalej Myszka Miki
jola75
moj synek mial faze na pippi langstrumpf gdzies przez 6 miesiecy teletubisie wczesniej tez ostatnio tom i jerry.a teraz nie oglada nic.nawet komputerowe gry juz go nie interesuja.nauczyl sie bawic zabawkami.(awve)(awve)
mool
Witam w klubie.U mnie oboje ogladaja,chociaż córce troche już mija.Jak schodzimy na dół do dziadków tak ok.10-11 to odrazu synek który jeszcze nie mówi- krzyczy lala lala albo swoim łamanym językiem teletubisie teletubisie.
Joanna30
Witam mamusie !!!jak miło czytac mi wasze wypowiedzi bo juz myslałam ze tylko mój synek ma fiołeczka na punkcie Teletubisiów pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.