Menu

Telewizor u dzieci w pokoju

Co myślicie o telewizorze w pokoju dziecięcym? Bo dzieciaki chcą mnie zamęczyć ostatnio, że chcą telewizor, bo my ciągle coś oglądamy i one nie mogą. Na razie się twardo przeciwstawiam, ale z tego co mówią dzieciaki teraz to norma. Prawie każde dziecko w ich wieku ma telewizor w pokoju. Kiedy waszym zdaniem jest na to odpowiednia pora? (o ile w ogóle taka jest). Potrzebuję jakiś mocnych argumentów dla dzieci !

motylek
 1909  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

telewizor telewizja

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Kiedy? Na razie moje dziewuszki maja 6 i 2,5 lat... I mysle, ze jeszcze dlugo nie dostana telewizora do swojego pokoju... Nie widze takiej potrzeby... Moja starsza ma tylko komputer, ale nie podlaczony do internetu... ma kilka wgranych gier... i moze do pol godziny dziennie przy nim siedziec... Ale raczej sie jej to nie zdarza... a na pewno nie co dzien.
mariola79
Moje dzieci maja w pokoju mały telewizorek, ale nigdy nie włączaja go bez mojej, badz męża zgody. Tak ustaliliśmy na początku i tak zostało. Zresztą dla córki telewizor mógłby nie istniec, gorzej z synkiem...:)
Maria25
Oj nie zgodziłabym się na telewizor w pokoju córki. Na razie nie mam takiego problemu, ale wiem że jak dorośnie to jak każde dziecko będzie chciała to zmienić. Zgadzam się z @netką, a po za tym w pokoju, którym się śpi nie powinno być ani telewizora ani komputera.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.