Menu

Temperatura ...

Hej kobitki! Wczoraj po wizycie u gina zaczęlo mnie rozkładać (placze) albo złapałam coś w przychodni, jakiegos wirusa, albo znów zatoki(placze) piecze mnie gardło, leci z nocha (zla) i teraz zmierzyłam temeprature. Do tej pory nie miałam, teraz mam ok 38. Jakiś tam paracetamol mam, ale nie wiem przy jakiej temp. sie bierze w ciazy -30 tydz. leki p/gorączkowe, bo coś mi sie tak kojarzy,ze jak jest powyzej 38,5 to sie bierze, a tak to sie czeka,aż organizm sam zwalczy. Jutro pójdę do lekarza, dzis nie mam siły jechac sama, bo mąż wraca dopiero rano. Pomóżcie kochane(prezent)(prezent)(prezent)

MamusiaKubusia
 517  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie temperatura ciąża leki

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
i cholernie boli głowa(placze)(placze)(placze)
Amcia
herbatka z miodem cytrynką,albo żółtka 2 i 2 łyżeczki cukru ucieraj i jedz co chwilę to dobrze działa na gardło
LaMandragora
Surowe zoltka w ciazy?(aniol)
renata29
tabletek bym nie brała,próbowałabym domowymi sposobami,ciepłe mleko czy herbata ale bez miodu,bo miód tylko podrażnia gardło i jeszcze bardziej boli,najlepiej zapakuj się do łóżka,jutro zobaczysz co Ci lekarz powie
xkasiulax
żółtka bym odpuściła.....miód cytryna,na gorączke chłodne okłady na czoło(by nie po przeziębiać zatok)....syrop z buraka,cebuli(blee!):)
xkasiulax
apap:)(kciuki)
MamusiaKubusia
dzięki kochane(prezent) byłam jednak u lekarza i powiedziała,ze brac paracetamol, byle czysty, jeśli temp. powyżej 38,5. Załapałam wirusa, ale juz lepiej(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.