Menu

Temperatura

Jak ciepło jest w waszych mieszkaniach? U nas tak grzeją, że chodze po domu w krótkim rękawku i krótkich spodenkach i nie da się tego przykręcić.

natka86
 533  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

temperatura dom

Odpowiedzi

krasna1
u mnie 20 i wystarczy.
kasia13_archiwum
Patrzylam... wiec mamy 21,3°C, ale my nie grzejemy.

Tak wszedzie mamy... bez grzania.
kasia13_archiwum
My mamy tez kaloryfery, ale stale pozakrecane. Czasem tylko na krotka odkrecamy... zeby troche ogrzac mieszkanie, ale wlasnie bez grzania mamy te 21,3°C.
kasia13_archiwum
No wiesz... Nigdy sie nad tym nie zastanawialam Iwonko. Ale chyba cos musi w tym byc.
kasia13_archiwum
No jak jest kapiel to wtedy grzejemy... lazienke i pokoje, w ktorych jestesmy... Nawet w pokoju dziennym nie mamy drzwi, tylko takie od razu przejscie do przedpokoju, szklana czesc... i mimo to jak wlaczymy kaloryfer w pokoju dziennym, to wszedzie cieplo sie robi...
kasia13_archiwum
No teraz mamy dokladnie 22°C. Tez bez kaloryfera.
motyl
Ja mam dokladnie 20st i jest tak akurat,droga Kasiu u mnie bez palenia w piecu sie nieobedzie i kaloryferów,masz fajnie.
boja
A u nas pieczęc nad ogrzewaniem mają sąsiedzi i jak dla mnie 25 stopni to zdecydowanie za dużo zwłaszcza teraz kiedy Adaś ma AZS cały czas wietrzę bo inaczej chyba byśmy się udusili:) Ja jestem za temperaturą w mieszkaniu 21 stopni na dzień a na noc 18 st.
Agula
W sumie to nie wiem ile mamy stopni, ale jest dość ciepło, mąż chodzi w krótkim rękawku, tylko ze mnie jest taki zmarzluch że zawsze mam na sobie jakiś sweterek. Na noc zmniejszamy temperaturę, nie potrafię zasnąć gdy jest mi gorąco, a przed snem lubię przewietrzyć pokój, rześkie powietrze usypia :)
Misia80
około 22-24 stopni...chodzę ubrana jak latem po dworze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.