Menu

temperatura po szczepieniu

czy Waszw dzieci gorączkowały po szczepieniu ale nie w dzień szczepienia tylko na następny? bo moja 3 miesięczna Natalia wczoraj była szczepiona a dzis miała temperaturę najpierw 37,8 a w ciagu 30-40 minut wzrosła do 38,8 podłam jej syrop i na razie jest ok.

JUSTYNA300511
 843  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie szczepienie gorączka

Odpowiedzi

JUSTYNA300511
aha dodam że moje starsze dziecko nigdy nie gorączkowało po szczepieniach
kinia87
moja pani pediatra mówiła,że gorączka może się pojawić nawet po kilku dniach.Podawaj coś na zbicie, najlepiej czopek-powinno pomóc, no a jak dłużej będzie sie temperatura utrzymywała to lepiej iść do lekarza. Moja też ani razu nie miała żadnej gorączki po sczepieniach, dopiero dostała po szczepieniu po 12 msc życia, na szczęście trwała jeden dzień.
JUSTYNA300511
dzwoniłam do naszej pani doktor bo chciała ją osłuchać i mówi że wszytko na razie jest ok ....mamy podawac na razie leki od gorączki i obserwować
JUSTYNA300511
tzn.dzwoniłam i kazała przyjechac zeby ją osłuchac
Magdzik
Były takie szczepienia, po których córce nic nie było, a były też czasem takie, po których Moniś gorączkowała i wtedy pomagał Ibum
tlolek
Syn nigdy nie miał żadnych "sensacji" po szczepieniach
Córcia po ostatnim gorączkowała na drugi dzień, lekarz powiedział że czasem tak jest że i temperatura i takie ogólne "rozbicie" może się utrzymywać nawet do tygodnia.
i faktycznie pierwsza doba temp. prawie 40 a później byłą marudna, często popłakiwała ale nic innego jej nie dolegało.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.