Menu

Temperatura w domu

Nie wiem czy któraś z was też tak ma, ale ja mieszkam w domu prywatnym i ogrzewanie jest jakie jest. Kotłownia, piec... w ciagu dnia jest fajnie cieplutko, ale niestety przez noc jak wygasnie w piecu mocno się wychładza. Ubieram córeczkę ciepło na noc - bo w pajacyka i jeszcze do tego śpiworek, ale martwię się, że mi się przeziębi. Jaka powinna byc temperatura w sypialni malucha?

johanna
 2214  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

temperatura ogrzewanie zdrowie ciepło spanie

Odpowiedzi

joka26
My nasza wychowujemy na małego morsa.W dzień mam max.20stopni a w nocy ok.17/18stopni. Mała ubrana tylko w body krótkie, bluzeczka i rajstopki. Od tygodnia zakładam na noc pajacyk, wczesniej spała z gołymi nóżkami. Dziecku to służy, prawie 9m-cy i odpukać bez żadnego kataru.
joka26
Mam dużo łatwiej bo mamy ogrzewanie gazowe i łatwo kontrolować temp.
bella
w ciagu dnia pilnuje zeby nie bylo w domu cieplej jak 21-22 stopnie. na noc, to albo wygaszam piec (dopiero poźno w nocy, zeby rano nie bylo tak zimno), albo przymykam go tak zeby na piecu miec tylko temperature okolo 40 stopni. tam gdzie spimy to grzejnik jest zakrecony. zosia spi w pizamce i spiworku.
johanna
17 jak jest rano do jest dużo...
ania77
U nas rano tez 17. W sypialni kaloryfery sa w ogole nie wlaczane...
rozowa82
ja mieszkam z rodzicami ale zajmujemy całe poddasze (wys ok 2,20) i mamy "troche ciepło" kaloryfery są przykręcone cały dzien bo inaczej byłoby w po 25-27 stopni.... wszedzie mam termometry i pilnuje 21 stopni w nocy jest ok 18 bo nie pali sie no i do tego m,am pozawieszane na kaloryferach nawilzacze powietrza taki najzwyklejsze bo troche suche powietrze jest....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.