Menu

termin porodu

witam was mam pytanie ponieważ z obliczeń lekarki mam termin na 22 marca więc jestem w 13 tygodniu a z usg wyszło że mam termin na 16 marca który termin jest właściwy i wtedy byłby to 15 tydzień ciąży?proszę o podpowiedż bo mi się wszystko poplątało:)

lusia82
 2694  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Partnerstwo i Rodzina termin porodu

Odpowiedzi

renata29
termin wg ostatniej miesiączki się liczy
alinagj1o2
Masz troszkę większe dziecko niż wychodzi z ostatniej miesiączki.Mało dzieci rodzi się w terminie.Nie ma czym się martwić.U mnie jest to samo ,z ostatniej miesiączki wychodzi termin że mam na 13 .03 z usg że na 06.03.
A urodzić się może całkiem w innym terminie.Kolejne badania jeszcze termin mogą zmienić.
lusia82
to widze że termin mamy zbliżony do siebie
justyna01
Ja mam podobne. Wg miesiączki termin na 02.11 a wg usg na 13.10. Lekarz stwierdził że dziecko jest poprostu duże a urządzenie do usg oblicza termin wg wagi dziecka. Czyli też bym musiała wcześniej urodzić.
Justyna14
Ja wg.miesiaczki mialam termin na 14.09.,a wg.usg na 9.09.
A urodzilam 01.09.W szpitalu byly dziewczyny,ktore byly tydzien po terminie. Wiec nie ma co za bardzo sie sugerowac terminami.Malenstwo samo zdecyduje kiedy jest pora przyjscia na swiat(grins)
karolincia
Najwłaściwszy podobno jest termin z okresu
niki30041988
termin wyliczany z ostatniej mc
piasekpustyni
najwłaściwszy jest termin z poczęcia!!! u nas absolutnie się nie zgadzało ani z usg (bo Maluch od początku był duży), ani z miesiączki (bo mam długie cykle nawet do 40 dni).A dziecko urodzi się wtedy kiedy przyjdzie Jego czas:) Powodzenia!!!(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.