Menu

Termin porodu na jutro...

Mamuśki, mam takie zapytanko :) W poniedziałek mają być moi rodzice, a wnuczek jeszcze nie ma zamiaru wyjść z brzuszka mamy.. Termin mam na jutro, a chciałabym, żeby się troszkę pośpieszył, bo przyjeżdżają tylko na 2 tyg (placze)(placze)(placze) i zależy mi na tym, żeby się nacieszyli maleństwem, ponieważ mieszkają w Szwecji.. Mama podpowiedziała mi, żebym sprzątała, rozsypała jakieś drobne rzeczy i je podnosiła, pochodziła trochę po schodach, a później poszła na spacer.. No to wczoraj 2 razy zmiotłam "na kucaka" pokój, umyłam podłogi, pościerałam kurze, zrobiłam pranie, rozrzuciłam śrubki i koraliki i zaczęłam je zbierać, pochodziłam troszkę po schodach z góry na dół, porobiłam przysiady, skłony, a pod wieczór wybrałam się na spacer do lasu (grins)(grins) . Wszystko byłoby ok, gdyby nie zaczął boleć mnie kręgosłup w krzyżu (krejzolka) . A za chwilę brzuch, tak jakbym dostała okresu.. Całą drogę mnie bolało, myślałam, że w nocy się zacznie, że pojedziemy do szpitala, albo dzisiaj rano, a tu za przeproszeniem dupa (pout)(pout) . Przeszło mi.. Może jak zacznę dzisiaj znowu sprzątać, to coś się ruszy. Co Wy o tym sądzicie? (prezent)(prezent)(prezent)

kamm123
 2206  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród

Odpowiedzi

kamm123
Dodam, że jest to moja pierwsza ciąża i nie jestem w tym doświadczona, także liczę na Waszą pomoc ! (prezent)(prezent)(prezent)
emiliab
No znowu rozboli Cię kręgosłup. Na przyspieszenie porodu jest tylko jeden dobry sposób - zastrzyk od lekarza.(grins) A tak o propo właśnie rodzi się mój bratanek a wczoraj po południu jeszcze nic tego nie zapowiadało. Cierpliwości(kciuki)
emiliab
sylwia197726 gorące kąpiele w ciąży są surowo zakazane, mój lekarz mnie przed tym ostrzegał, podobno mogą wywołać krwotok.
kamm123
Też słyszałam, że gorąca kąpiel jest zabroniona, dlatego nawet jej nie próbowałam..

emiliab - gratulacje dla brata, niech dzidzia się dobrze chowa (grins)(grins)(grins)
agnesse81
Sprzątanie mi nie pomogło, ale drażnienie sutek tak:)..polecam...życze powodzenia!!!
elcia
ja robiłam rózne cuda aby mój syn pojawił sie na świecie. nic nie pomogło. Trafiłam na patologie ciąży i tam zaaplikowano mi żel dopochwowy na wywołanie porodu bo było juz dwa tyg po terminie. może to co napisalam jest niezbyt pocieszajace ale wniosek ma płynać z tego taki ze jak nie bedzie chciało wyjść z brzucha to nawet podróz do Częstochowy na kolanach nie pomoze. Zycze szybkiego rozwiazania.
kamm123
Ooo, zapomniałam dodać, że drażniłam sutki (grins)(grins)(grins) . Mam nadzieję, że dzisiaj się coś ruszy, nie mogę się już doczekać aż przytulę naszego Skarba (prezent)(prezent)(prezent) . Czytałam dużo na różnych forach na temat przyśpieszenia porodu i jednym te sposoby pomagają, drugim nie..
kamm123
elcia - nie dziękuję, żeby nie zapeszyć hihi (awve)(prezent)(prezent)
karolincia
Mi również nic nie pomogło tak jak mówi elcia jak nie chce wyjść to nic nie pomoże. Nadejdzie jego czas to się urodzi. Trzymam kciuki!! Będzie dobrze
kamm123
Gorzej jak w ogóle nie będzie chciał wyjść i będą wywoływać poród oksytocyną.. W razie czego w poniedziałek idę na następne ktg, to się okaże czy coś się dzieje czy nie. A może coś się do poniedziałku zmieni i mały jednak zdecyduje się wyjść (grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.