Menu

Termometr

Dziewczyny jaki polecacie termometr dla dziecka, chodzi o to żeby zmierzył temp. szybko i dokładnie, no i nie był bardzo drogi(grins)

gocha2914
 559  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem dzecko

Odpowiedzi

Nicoletta
ja mam zwykły elektroniczny, żadnej konkretnej firmy, nie drogi :) .. mierzy w sumie normalnie tzn nie tak jak te sekundówki ale nie tak długo jak te stare.. ale czy jest dokladny to nie wiem wiec chyba nie pomoglam zbytnio (grins)
justii34
mam do uszka elektroniczny,mierzy temp wody jak i powietrza -100zł kosztował
xkasiulax
mam elektroniczny i taki mi pasuje najbardziej
kreskah
ja w wielu aptekach pytałam o rtęciowe, ale nigdzie nie mieli już :( dla małego dziecka jednak rtęciowego nie polecam, bo dłużej trzeba mierzyć i ja np nigdy nie wiem jak długo, żeby na pewno dobrze zmierzyć. moja mama taki ma i kiedyś nim mierzyłam, to miałam dość:) dla nas do ucha był trochę za drogi, kupiliśmy zwykły elektroniczny, ale dopiero za drugim razem trafiliśmy na dobry, bo pierwszy źle mierzył( był najtańszy :) )- np zmierzyłam raz temperaturę i było 37,9 a za chwilę 35,6. drugi kosztował ok 20 zł i działa bez zarzutów jakieś pół roku już.
Jaga80
ja miałam już kilka "tanich" termometrów i wszystkie się psuły więc żeby tak naprawdę zaoszczędzić kupiliśmy elektroniczny-mierzy temp.na czole,w uchu i temp.w pomieszczeniu i pokazuje godzinę i kosztował 100zł mam go już 3 lata i jest ok.
czekoladka20
Teraz są nowe co wystarczy dotknąć czoła i już wiesz jaka temp. inne mi się wydaje że nie zawsze się sprawdzają przy małych dzieciach.. mam 11 miesiączną dziewczynkę i nie umiem jej zmieżyć ani tym paskiem na czoło ani nawet elektronicznym a co dopiero takim zwykłym .. muszę właśnie też kupić ten najnowszy nie wiem ile kosztuje?
tlolek
mam taki jak @basmie już ponad 2 lata jest super szybki i dokładny bardzo wytrzymały (ślinoodporny i wstrząsoodporny(smiech) )
fakt drogi ale na wiele, wiele lat
korek221
mam taki na podczerwień do ucha - rewelacja , bardzo dokładny i mierzy temp. w ciągu 2 sekund(kciuki)
monique25
do ucha
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.