Menu

TERMOMETR ??

Muszę kupić termometr i z bardzo nie wiem jaki . Mój wysłużony rtęciowy umarł , a takiego już nie dostanę . Mam niby taki elektroniczny pod pachę ale ile razy bym nie mierzyła to podaje inną temperaturę . I zastanawiam się nad elektrycznym taki prosto do czoła czy ucha , możecie coś polecić bo ceny są różne i nie wiem co wybrać .

lola86
 404  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie termometr

Odpowiedzi

kama86
Mam elektroniczny i za kazdym razem(nie raz mierze po 2 -3razy)daje mi ten sam pomiar..
Elektrycznym trzeba dobrze wymierzyc w czolko do tego miejsce mudi byc suchutkie bo tez da ci nie miarodajny wynik..
Beatka9316
Ja również mam elektroniczny. I jak córcia ma temperaturę to też mierze za każdym razem minimum dwa razy żeby mieć pewność i wychodzi taka sama temperatura.
oli28
Termometr bezdotykowy TM-F03B TECH-MED ja mam coś takiego i jak dla mnie jest rewelacyjny bo z dużą dokładnością podaję wynik i za każdym razem jest taki sam.Poza tym można nim mierzyć również temperaturę wody,mleka,otoczenia itp.
oli28
Ja przetestowałam masę termometrów zanim trafiłam na ten właściwy.Bo tak jak napisała Chivas za każdym razem pokazywało inna temperaturę,ale w końcu znalazłam ten właściwy
mamaGosia
Ja bym dobrze poszukałam termometru rtęciowego. Jest on najdokładniejszy. Mój szwagier lekarz tez używa tradycyjnego. Elektryczne podają różną temperaturę, zależy jak przyłożysz.
Bestyjka
Też mam rtęciowy
jagoda30
też mam rtęciowy,najlepszy.
tymianek
ok 3 tygodni temu potłukł się mój jedyny ukochany termometr rtęciowy, mam elektroniczny, ale ten to się nawet do d..y nie nadaje. Kupiłam naprędce - bo był pilnie potrzebny termometr, który wygląda jak rtęciowy, ale ma jakąś tam substancję bezpieczniejszą niż rtęc i działa również bardzo dobrze.
Jednakże, dziękuję @Eudaimonia za link na allegro od razu kupię chyba z 10 na zapas (cukierek)
tymianek
teraz spojrzałam Joasiu na drugi link i właśnie taki mam teraz, ale rtęciowy i tak kupuje już.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.