Menu

termoobieg

witajcie dziewczyny(kwiatek)
niedługo szykuje mi sie duza impreza i musze upiec 6 ciast w tym dwa serniki(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) i tu moje pyanie czy mogę upiec jednoczesnie dwa serniki na termoobiegu czy to raczej nie wyjdzie? jakie macie doswiadczenie z termoobiegiem-nie wysusza ciast, nie opadają?
pomóżcie!

zosian
 1722  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie termoobieg pieczenie ciast

Odpowiedzi

JustiSam
Nie mam doswiadczenia co do ciast ale pieklam dwie pizze bez termoobiegu. Spoko bylo tylko musialam zamieniac je miejscami gora-dol. A z tym termoobiegiem moze byc dobry pomysl. Na na termo pieke mieso.(kwiatek)
jolkabt
Ja wszystko pieke z termoobiegiem, zwłaszcza ciasta!! Szybciej wyrastają, nie wysuszaja się, są super.. Nie wiem, czy ryzykowałabym z dwoma naraz sernikami, bo z sernikami to jest tak: nie wolno otwierać drzwiczek przez cały czas pieczenia i jeszcze 15-20 min trzeba trzymać w piekarniku po wyłączeniu. Wtedy będzie pewność, że nie zapadna sie na środku.. A każdy przepis ma inny czas pieczenia... Zeby nie było, że jeden sie spali a drugi niedopieczony zostanie.. Ale co do samego termoobiegu, to zdecydowanie polecam!!
niunia2776
termoobieg polecam ale odradzam pieczenie dwóch serników na raz.(kwiatek)
LaMandragora
Rowniez pieke na termoobiegu. Natomiast nie pieklabym dwoch ciast na raz.
PatrycjaM
Cały czas piekę na termoobiegu, ale jedno ciasto. Chyba że kruche ciasteczka to dwie blachy za raz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.