Menu

teść...

Cześć dziewczynki.Kurde,ale się ostatnio zdenerwowałam(zla) .Chodzi o teścia....i to co robi z moim synkiem.Jakoś tak niedawno Dawid latał u nich w pokoju i wyłączał im telewizor.Teść najpierw zaczął krzyczeć na Dawida,a później 2 razy go uderzył(zlosc)(zlosc) dosyć mocno.Raz w rękę, a drugi raz w tyłek,aż było słychać(placze) .Normalnie tak mnie wk*****,że powiedziałam mu,że nie ma prawa bić mojego dziecka,że ja mu nie pozwalam.A on mi powiedział,że ja mogę sobie nie pozwalać i ,że p**** głupoty bo to jest jego wnuk!!!!!No normalnie myślałam,ze mu oczy wydrapię(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) .A czy Wam też się kiedyś coś takiego zdarzyło???

Mysiaa
 1172  40

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem bicie dzieci

Odpowiedzi

SCOFI
no jak mój teść by tak zrobił to .......(zlosc) wole tego nie komentować
daryjka87poznan
OMG!!! Bym chyba zabija... ja na szczescie nie mam takich problemów bo nie mam kontaktu z tesciem wcale.
Mysiaa
ja mu powiedziałam,że jeśli jeszcze raz tak zrobi to pożałuje.Będzie oglądał wnuka tylko na zdjęciach w swoim telefonie(zlosc)
Milki
Jego wnuk ale twoj syn. i on nie ma do niego zadnych praw ma nerwy to niech sie z rownym sobie zmierzy a nie z dzieckiem(zlosc)(zlosc)
Mysiaa
no Justynko ja się też nie godziłam na to żeby on go uderzył.Powiedziałam mu od razu,a on jeszcze potem uderzył go w tyłek.......nawet teraz krew się we mnie gotuje(zlosc)(zlosc)
aniula
moja mama pare razy dala klapsa moim dzieciom.....powiedzialam jej , co o tym mysle......a ona swoje....moj ojciec zawsze gada ze on to by im wlal i bylby spokoj...masakra, nie zostawiam z nimi dzieci....bardzo rzadko , na 1-2 h.....oni twierdza , ze tak mnie wychowali , wiec tak mozna(pout)(pout)(pout)(zlosc)
myszka838383
powiem tak...moja mama raz dała klapsa mojemu adasiowi i było ok...ale gdyby zrobiła to moja teściowa to byłaby niezła wija!!
Anemona
brak mi słow a co ma to do tego ze jego wnuk ? to by znaczylo ze on ma wiecej do powiedenia niz ty jego matka(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Zana
ej no ...masakra jakaś ... uderzenie to szczyt oczywiście ale to że Ty se możesz nie pozwalać ???(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) ..
Mysiaa
Smerrfetka ja mu też mówię,że nie wolno,ale zaraz babcia i dziadek odzywają się równo ze mną i on nie wiedział kogo słuchać...chyba będę musiała to ukrócić!!Milki dokładnie niech on poszuka równego sobie ,a mojego synka zostawi w spokoju!!dorota12 obawiam się,że on by mi oddał.......on kiedyś teściowej oddał.(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Agnieshka76
Chyba by mu oddała albo poprosiła męża żeby to zrobił bo Ja mam za mało siły.(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Mysiaa
Smerrfetka rozmawiał ,ale to nic nie dało,on ciągle powtarza ,że to jego sprawa co robi z Dawidem!!Dlatego ja się odezwałam wtedy.Anemona no właśnie to mu próbowałam powiedzieć,ale ryja wtedy darł,że szok,aż dziecko zaczęło płakać.Jak mu powiedzieć żeby się nie wymądrzał i żeby sobie nie pozwalał na takie zachowanie wobec Dawida?!?!?!Bo następnym razem to ja go chyba zabiję(zlosc)
Mysiaa
Agnieshka76 właśnie powiedziałam,ze jeśli to się jeszcze raz powtórzy to nie ręczę za siebie(zlosc)(zlosc)
Mysiaa
dorota12 to mało powiedziane,tyran pieprzony!!!
myszka838383
Twój teść jest bezczelny i chamski!! Skoro uważa że to jego wnuk i ma prawo go bić kiegy mu się podoba! W takim wypadku ograniczyłabym kontakty z dziadkiem..może jak nie zobaczy wnuka przez 2 miesiace to zrozumie co zrobił.
Mysiaa
no tak już teraz robię Smerrfetka..Powiedziała,że już nie pozwolę żeby go dotknął!!
avilla1209
zatluklabym
Mysiaa
myszka838383 tak będę musiała zrobić.Ale to będzie ciężkie chwilowo dopóki się nie przeprowadzimy...Jeszcze tylko miesiąc
Mysiaa
albo jeszcze mnie wkurza to,ze dokarmia mi Dawida między posiłkami.Każde upomnienie go kończy się awanturą.A jak ostatnio zobaczyłam,że daje mu jeść ze swojego widelca to od tej pory dziecko siedzi przy mnie ,niezależnie od tego czy chce czy nie.
Mysiaa
degi ja nie czekam do następnego razu,ale jak idę do kuchni to Dawid za mną wybiega i leci do pokoju dziadka.Teraz to biorę go na ręce,chyba,że coś robię to zerkam czy teściu nie próbuje mu da słodyczy przed obiadem albo przed kąpielą.Mam go dosyć,ale jeszcze tylko miesiąc muszę wytrzymać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.