Menu

TEŚĆ CZY TEŚCIOWA

Dziewczyny kogo wolicie , teścia czy teściową?Tak mnie naszło bo święta idą. Czy lubicie spędzać z nimi święta? Bo ja to wolę ze swoją rodzinką(kciuki)

ktogo wolicie teścia czy teściową

ani96
 1120  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina rodzina

Odpowiedzi

okim76
kochana to mam tak samo jak Ty :))))))))))))))....wydaje mi sie ze dziewczyna to zawsze bedzie ciagnela do swoich :))))))
Martuska
jak już mam kogoś wybrac to wolę tesciową,
asiula024
no niestety żadne z nich he he he
ani96
to zależy moim zdaniem od tego jak nas traktują , ja czasem czuję się u nich jak 5 koło u wozu
koza54
ja za tesciowa tak sobie przepadam a tescia nawet nie znam.... ale z tesciowa az tak zle nie jest :)
karolincia
wolę teściową nie jest taka zła
aniol
wolalam tescia byl kochanym czlowiekiem choc znalam go tylko niecale 5 lat bardzo pokochalam i on traktowal mnie jak corke ,niestety zmarl 5 .5 roku temu wiec zostaal tylko tesciowa czy ja lubie no tak..ale wolalam tescia
tlolek
żadne z nich ale jak by co to wole teścia...ale cicho sza nikomu nie mówcie(grins)(grins)
Kasia011085
tesciowej nie mam nie zyje od 20 lat a tescia nienawidzę....typowe bydle-damski bokser,imprezowicz,kat dzieci....nawet nie przyejechał jak wnuk mu sie urodził mija 2 lata a on nawet nikogo nie zapytal jak u maluszka,na poogrzeb własnego ojca nie poszedł skur...el i tyle!!
Kasia011085
to żem sie teraz zdenerwowałam grrrrr
mycha2706
Uwielbiam moją była tesciową.To moja najlepsza przyjaciółka(kciuki) Obecna tesciowa jest jak wiatr zawieje-chorągiewa... przyzwyczaiłam sie do tego.Pilnuje mi dzieci od czasu do czasu wiec chyba taka wiedzma nie jest.Moje dzieci sie do niej garna... a tesc to despota,ale mam go gdzies:) zeby go wkurzyc kupiłam sobie zileone i czerwone glany ostatnio(grins)(grins)(grins)
emiliab
Może będę trochę okrytna, ale wolę mojego teścia (nie żyje). Świąt z moją teściową nie spędzę z tej prostej przyczyny, że nie rozmawiam z nią od półtorej roku.
beatka7623
Ja wolę teściową (kwiatek) Bo się przyjaźnimy Ale teścia też mam zajebistego Ale to nie baba (grins)(grins)(grins)
Kasia21
Ja wolę teścia,chociaż teściowa ostatnio się poprawiła(grins) Ale ja też tak mam,że ciągne bardziej do swoich,tym bardziej że mój mąż powiedział,że jemu jest obojętne gdzie będziemy spędzać święta(grins)
Nula139
A ja nie mam nic ani do teścia ani do teściowej i miło będzie w święta Ich odwiedzić.
dorotx
Mój teść nie żyje a z teściową to mamy takie sobie stosunki .A święta to spędzamy właśnie jedno święto u rodziców moich a drugie u teściowej
rudagibalska
ja teścia bo nie żyje i go nie znałam ale myślę że był normalny że teściowa go zastawiła a ona szkoda słów , wolę moją mamę i tatę
agis
Wole swoja rodzine ale tesciow tez bardzo lubie oboje sa naprawde super i nawet gdybym chciala to nie moge nic zlego powiedziec na zadne z nich. Chyba mam fart (grins)(grins)(grins)
Anita21
zdecydowanie tesciowa! bo to kochana Kobieta!!
desdemonka
ani teściowej ani teścia,wkurzyli mnie ostatnio i wogóle sie nie odzywam do nich(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.