Menu

Tęściowa!

Bardzo denerwuje mnie zachowanie teściowej.Jak tylko mój synek kichnie stwierdza że już na pewno jest chory.Wczoraj moje maleństwo prawie cały dzień nie spało, nie chciał pić mleka,ale za to zjadł zupkę i pił duże ilości herbatki,zaś wieczorem urządził godzinny płacz.Oczywiście przyszła i na nowo powtarzała że jest chory i powinnam jechać z Nim do lekarza.I tak jest non stop!A jeśli już zachoruje to powtarza że mogłam Go np.cieplej ubrać ,nie brać na spacer bo wieje wiatr itp.Mam już tego dosyć.Nie wiem jak Jej dać do zrozumienia żeby przestała.Bo tylko w kwestii zdrowia dzieci jest taka upierdliwa,a poza tym jest całkiem normalna-jak na teściową!Doradzcie,proszę!

rombet
 704  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem zdrowie dziecko teściowa

Odpowiedzi

KdaPl
Ja staram się ignorować tego typu uwagi, ale sądzę, że lepsze to niż się kłócić. Ona widzi, że ja i tak nie biorę do siebie tego, co ona mówi. Wysłucham, owszem, ale zaraz drugim uchem to wyleci :)
AnnaZZ
Ja robiłam podobnie, jak razem mieszkałyśmy. To najlepsze rozwiązanie, bo z teściową nie wypada w dawać się w kłótnie, tym bardziej że może użyje argumentu "ja już tyle przeżyłam i wychowałam trojkę dzieci i popatrz jak wyrośli" :) dla tego należy wysłuchać i zrobić po swojemu. To twoje dziecko i to od ciebie zależy jak będziesz je wychowywać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.