Menu

Teściowa - pomoc czy problem

Układy z teściowymi bywają różne. Czasem przysparzają nam one wiele kłopotów, mieszają się w nasze życie, ale bywa również, że rozumiemy się z nimi doskonale i że można się z teściową nawet zaprzyjaźnić. Jakie są wasze układy z teściowymi? Czy możecie liczyć na teściową, czy jest dla was pomocna czy też przysparza samych kłopotów? Opowiedzcie jakie są wasze wzajemne relacje.

Ania
 1192  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina rekacje układy rodzina teściowa

Odpowiedzi

Anciacia
Nie przepadam za ta osoba. Dlugo by opowiadac, ale mam nadzieje, ze ja nie bede taka matka dla moich dzieci, jaka ona jest.
renata29
póki nie urodził się synek było ok ale teraz strasznie się wtrąca,mam jej serdecznie dosyć!
betty
dopóki nie ustaliłam zasad było różnie... teraz bym w ogień za nią wpadła!
mycha2706
Z byłą teściową mam świetne relacje,jest cudowną osobą i chciałabym mieć taką mame...Za to druga to WIEDŹMA i DIABEŁ WCIELONY... ma okropny charakter.Czasem zabiera Igora do siebie,ale nie zapomina tego wypomnieć,dlatego nie lubię jak syn tam chodzi.Mam nadzieje,że się szybko wyprowadzą... Hmmm....nie lubię jej.
daryjka87poznan
Moja siedzi w Angli wiec rzadko mamy kontakt.
beatris23
Moja to kochana babka,nie wtrąca się,zawsze mozna z nia pogadać,a jak do nich jedziemy to chętnie zajmuje się wnukiem.Jest świetna!
lwica
Nie mam teściowej, nie mam problemu, a tak na poważnie , to nigdy do niczego się nie wtrącała, była neutralna.
wikaa020
Ja za swoja tez nie przepadam. We wszystko sie wtraca i wszystko musi byc tak jak u niej w domu.Idealnie posprzatane,idealnie ugotowane,itp.
A swojego syna a mojego m. traktuje jak malego syneczka ktory nigdzie indziej nie bedzie mial tak jak u mamusi.Kiedys nie wytrzymalam i wygarnelam jej ale zaluje tego bo teraz cala rodzina na mnie krzywo patrzy...
elinka
zdecydowanie problem... ale mam nadzieje, ze juz wkrotce sie to zmieni, bo sie wyprowadzamy i to do innego miasta juuuupiii :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.