Menu

teściowie....

kogo bardziej lubieci i dlaczego???????ja uwielbiam teścia jest rozrywkowy żartobliwy,można sobie pożartować,pośmiać się,a teściowa bufon,ponurak,nie zna się na żartach,i co to nie ona!!i dużo by było pisać(zla)(zla)

teściu czy teściowa!!

smerrfetka
 773  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport teść porównanie teściowa

Odpowiedzi

Madzik8889
ja zalezy jaki tesciowa ma dzien raz jest okej a na nastepny zlazimy sobie z drogi...więc nic nie zaznaczam(krejzolka)(pout)(zla)
mammma
nie mam już teścia. a teściowa... no cóż raz jest lepiej, raz gorzej. trudno grymasić, gdy zostało tylko jedno z nich...
Kordelia
A ja codziennie skakam z radości już na samą myśl,że nie muszę codziennie oglądać teściów i z nimi mieszkać........i taki jest właśnie mój stosunek do nich(grins)(grins)(grins)
Mandarinios
Moi nie są złymi ludźmi ale mam do nich sporo żalu i dlatego ciężko mi mieć z nimi poprawne kontakty.....
emiliab
Ja nie znoszę mojej teściowej za całokształt jej postępowania i zachowania wobec mnie. Teścia nie mam.
Basia88r
Dopóki nie było Bartuś to ją nawet lubiłam, ale teraz działa mi na nerwy, bo ona wszystko wie lepiej, a mnie traktuje niepoważnie...
Basia88r
*Bartusia
Paulinka1701
Nie znoszę teściowej ...Dlaczego ...nie chce tego komentować !(zlosc)
Achcha
Nie zdążyłam poznać teścia a teściowa... na szczęście jest 800 km stąd a jak dzwoni to zawsze mogę powiedzieć: teraz nie mogę rozmawiać bo cośtam, cośtam...
miki1987
a ja nie mam tesciowej zmarla 4 lata temu a tesciu szkoda gadac dobrze ze mieszka w Niemczech ale jak przyjedzie raz w miesiącu to potrafi przegiąć na całej lini. jak na niego patrze to zal ściska dupe(pout)
Anita21
ja tesciowa!! jest(kciuki)(kciuki) zas z tesciem nie lubie zbytnio romawiac!!(smutna) a z tesciowa da sie pogadac o wszystkim pomoze doradzi poprostu kobitka jest na medal jako tesciowa!!(kciuki)(kciuki)
misiak7
czasem jest lepsza niż rodzona mama , fakt są miedzy nami zgrzyty , oby dwie chcemy na swoim postawić i każda z nas ma rację (grins)(grins)(grins)(grins) a teść za wsze ma być po jego myśli chyba najważniejsze to że potrafimy z sobą rozmawiać i słuchać siebie nawzajem i schodzić na kompromisy co jest czasem trudne ale sie udaje (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) a widujemy się raz na poło roku albo raz na rok(pout)(pout)(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.