Menu

Tesco ..

Słyszałyście/czytałyście,że w nocy od 26 do 28 w godz. 22.00-24.00 w sklepie tesco zabawki są 20% taniej? link: http://infobot.pl/r/1wM3 .. to chyba chodzi,że wszystkie nie? wie ktoś,coś na ten temat?

Nicoletta
 685  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

tesco

Odpowiedzi

aneta1262
a w jakich jeszcze???
betty
chyba musiałabym na głowe upaść żeby stać przed sklepem tak późno o 20%... wpuszczają jak bydło, rzucają jak psu towary... o nie ja dziękuje! sorki dziewczyny ale musiałam to napisać!
Nicoletta
luz betty,ale jedne kobitki lubią wieczorną porą wyłaniać się z domu (np. ja :D) więc dla nich godzina 22 nie jest późna a w ogóle idzie nie raz na takich wyprzedażach naprawdę dużo zaoszczędzić np. kupowałam w media markt aparat (była wielkaaa wyprzedaż) no i fakt ludzi trochę było,ale kupiłam go za 600zł a normalnie kosztuje 800zł (i taka cena jest jego rzeczywiście) a zreszta ja uwielbiam buszować po marketach ;);) (grins)
sweetnessa27
Ale o czym wy mówicie?????jakie stanie???jakie wyrzucanie zabawek????

Tesco każde jest do 24,a większych miastach całodobowe.Nie trzeba stać tylko wchodzisz sobie do tesco i bierzesz zabawki które stoją na półkach!!!!!!!
Paulinka1701
A u mnie nie ma tesco (pout) Jest biedronka netto sano kaufland i intermarche ale tesco nie ma a biedronki sa 3 netta 2 (smutna)
Paulinka1701
i jeszcze mamy lidl zapomniałam ...
Nicoletta
w czwartek lecę haha (grins)
Nicoletta
biedro też lubię ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.