Menu

test białej rękawiczki

No jak tam przeszłybyście test białej rękawiczki poytywnie w tym momencie? (grins) Tylko szczerze (zlosc)(grins) Ja nie (smiech)

Tuptolek
 972  28

Znajdź pytania na ten sam temat:

sprzątanie

Odpowiedzi

234olenka
ja tak..mam manie sprzątania. Mój K zawsze się denerwuje, bo za dużo razy myje podłogę...mam hopla na punkcie czystości...
domka
NIE !!!!
tlolek
tak, sprzątam każdego dnia. Mąż się śmieje że jak tak dalej będzie to zetre dekory z podłogi jak będę tażdego dnia tak ją szorować.
Jedynie co to aktualnie mam okna jeszcze brudne (myte 2 tyg temu) ale póki co odpuszczam bo jeszcze jestem podziębiona i nie chce znowu się z naszą Panią dr widzieć...
Kocham sprzątać-relaksuje mnie to więc tak przeszłabym test białej rękawiczki
amalka
Oblałabym przy szczycie mebli (na górze) bo jakiś czas nie wycierałam tam kurzu i w przypadku skrzydła drzwiowego (zawsze zapominam o tym miejscu hehe) No i liście kwiatów nadają się do odświeżenia. Reszta jest OK (kciuki)
amalka
Acha! Autka na Krzysiowych półkach muszę dziś z kurzu powycierać (krejzolka)
Nula139
Tak.
amalka
Szczerze powiedziawszy- nie do końca wierzę, że jakaś pani domu (szczególnie mieszkająca w doku (nie mieszkaniu), pracująca i mająca gromadkę maluchów) przeszłaby taki test. ZAWSZE znajdzie się pominięte miejsce. Same przyznajcie- ile razy w tygodniu myjecie (dla przykładu) żyrandol, ościeżnice, futryny okienne, rury od kaloryferów (lub inne w ścianach nie ukryte), kratki wentylacyjne, karnisze... Mam fioła na punkcie czystości i higieny, ale wspomniane wyżej miejsca zdarza mi się pominąć podczas codziennych porządków.
karolincia
nie przeszłabym tego testu na bank
irekzboralski
nie przeszłabym nawet w tej chwili mimo,że mam bardzo dobrze posprzątane to na pewno już są miejsca gdzie zgromadziła się cieniutka warstwa kurzu....i jakoś w tej chwili mnie to nie martwi;)
halina21
myślę że zawsze się znajdzie jakiś zakamarek lub inne miejsce z kurzem mimo codziennego sprzątania ale i tak większość z nas przecież jest dobrymi paniami domu :)zresztą najważniejsze że z radością wszyscy wracamy do naszego domku :)
daryjka87poznan
Nie i to bym przeszła w najgorszym momencie bo mamy jeszcze remont wiec wszedzie warstwy kurzu.
jagoda30
lubię czystość,ale dom jest do mieszkania a nie do sprzątania,zresztą trzeba sprzątać jak jest brudno a nie przed świętani,bo nie na tym polegają święta chyba nie?.
Wolę pograć albo pobawić się z dziećmi niż ganiać po domu ze ścierką i odkurzaczem z obłędem w oczach
ada410
Zgadzam się całkowicie z Jagodą 30, co wcale nie znaczy że u mnie jest brudno...
Mysiulineczka
Ja bym na bank nie. Mój K kładzie płytki w kuchni i jest tam bajzel, niby ogarniam na bierząco ale i tak wszystko z kuchni roznosi sie na reszte domku.
Majaaaaaa0000
uwielbiam miec czysto. Sprzatam codziennie, a jak mam natchnienie robie generalne porządki ze 2 razy w miesiącu. zalezy tylko od checi...Ale testu białej rekawiczki nie chciałabym miec.
renata29
Nie przeszłabym takiego testu nigdy.Kurz z szaf i segmentów ścieram kilka razy w roku.Zanim posprzątam cały dom,tam gdzie zaczęłam jest już brudno.No i notorycznie zapominam ściągać pajęczyny :)
izkalepszy
Dom jest do mieszkania a nie do niewolniczej pracy napewno bym nie przeszła testu białej rękawiczki co nie znaczy że mam syf w domu
madzia1330
oczywiscie ze... NIE... ! sprzatam dom na codzien , lecz ''testu bialej rekawiczki'' nie przeszlabym...
alinagj1o2
Nie szaleję przed świętami ze sprzątaniem ,robię to na bieżąco .Oprócz sprzątania mam inne obowiązki . Do telewizji się nie pisze .Nie przeszła bym testu .
goskapolak
Dobra, to teraz powiedzcie co to jest białej rękawiczki,o co w nim chodzi,kto i po co robi?
Teściowa przychodzi i sprawdza czy cuś?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.