Menu

test owulacyjny

Czy test owulacyjny zdaje egzamin przy planowaniu ciazy...??

ewaaa40
 1185  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka test owulacyjny

Odpowiedzi

niunia2776
U mnie się sprawdził
amalka
Ja kupowałam bo stosowaliśmy naturalne metody planowania płci. Jeśli chodzi Ci po prostu o "wyczucie" odpowiedniej chwili, to jak najbardziej się przydają ale lepiej się po prostu duuużo "przytulać" (kwiatek)(grins)
marthakd
u mnie sie sprawdziły w 100% planowałam ciąże rok sie staraliśmy i za każdym razem testy sie sprawdzały musisz spróbowac jak nie zdadza egzaminu poprostu zosnanie ci tylko wyczucie i duzo miłosci:P
daryjka87poznan
Ja mam takie samo zdanie co atena.
ewaaa40
(placze) nie mam nascie lat wiec swoje cialo znam obserwuje je od 43 lat... kiedys zajcie w ciaze bylo takie latwe,,a teraz .......... PROWADZE KALENDARZYK OWULACYJNY, OBSERWUJE OBJAWY OWULACJI... A TU CALY CZAS NIC... WIEC MOZE TEN TEST BEDZIE BARDZIEJ PEWNY
Lwiczka
(prezent) Ja stosowałam i nie zawsze pokazywały prawdę -miałam monitorowaney cykle przez 8 miesięcy. Przy PCO testy zazwyczaj są dodatnie a w rzeczywistości owulacja nie występuje. Tak mi powiedział gin.
justyna666
ja stosowałam i w pierwszym cyklu ich stosowania zaszłam także powodzenia(kciuki)(kciuki)
anna2403
Hmmm... ja wlasnie kupilam taki tescik i mam zamiar go uzyc w tym mjiesiacu, bo staramy sie o drugiedo bobasa od kilku miesiecy i narazie nic... mam nadzieje ze sie uda(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.