Menu

testy alergiczne???

dziewczyny robilyscie swoim dzieciom testy z krwi???mialyscie skierowanie czy prywatnie????i ile to kosztuje prywatnie, dodam że chodzi mi o 2 letnie dziecko.A czy mialyscie problem z dostaniem skierowania?????????(awve)

aniula
 1995  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie skierowanie testy alergia

Odpowiedzi

fiolka
myśmy robili, z tym,że mój synek ma teraz 10 miesięcy. U alergologa nie było problemu z uzyskaniem skierowania, nawet to lekarki (bo jesteśmy po zmianie) nas namawiały.
Z tego, co wiem w stacjach diagnostyki.pl można je zrobić chyba nawet bez skierowań, koszty zależne od pakietu: 150-250 zł, np. tzw. pakiet dziecięcy (pokarmowy m. in. kazeina, białko i żółtko jaja kurzego, orzechy, niektóre ryby, soja, niektóre owoce) kosztuje 170 zł.
My korzystamy z LuxMedu, tam ceny są troszkę wyższe (ok 10zł ze zniżką abonamentową), ale warunki pobrania krwi są dużo lepsze(żel przeciw bólowy i przeciwobrzękowy, większa ilość personelu do trzymania i zabawiania dziecka), do tego mniejsze kolejki - kobiety w ciąży i z małymi dziećmi mają pierwszeństwo zagwarantowane w regulaminie placówek - co już niestety nie obowiązuje w publicznej służbie zdrowia.
misiak7
my mieliśmy ze skierowaniem od alergologa na wyniki czekaliśmy ok 3 tyg (kciuki)(kciuki)(kciuki) , i tak nie wyszły żadnemu z urwisów bo chorują na atopowe zapalenie skóry a ile kosztują to nie wiem(pout)(pout)(pout)
betty
my też mamy zrobić testy... chodze z małą prywatnie do alergologa i w sumie to ona kazała mi je zrobić... 3 mce temu po zmianie mleka wyszła jej skaza białkowa i tak w sumie walczymy do dziś... juz jest dobrze ale za to mała zaczęła mi chorować i zgoniono to na alergie... mamy zrobić panel pediatryczny koszt 250 zł u nas w przychodni.

@misiak7 nie wiem ale cos mi sie dzieje z ta stronka i nie moge wysłac do ciebie priva... słuchaj moja też ma atopowe zapalenie skóry i co... też jej testy nie wyjdą? to przy AZS wyniki są ujemne???
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.