Menu

Testy Alergiczne

Mój 4 latni syn idzie dzis na testy alergiczne Powiedzcie mamuśki czy to bardzo boli dzecko wiem ze to nakuwa sie na raczce ale jak to dzieci znoszą ?

Anemona
 934  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie alergia

Odpowiedzi

misiak7
to jest jak by ktoś okół maluszka igłą w rączkę , nic nie boli praktycznie potem trzeba czekać ok 15 min , morze wystąpić swędzenie , my chodzimy już 3 lata na testy co pól roku je mamy
misiak7
o morze nie spodobać mu się jak będzie musiał mieć rączki wyprostowywane przed siebie w czasie testu , powodzenia (kciuki)(kciuki)(kciuki)
Marlena
Moja córka zniosła je bardzo dobrze. Nakłuwany jest sam naskórek więc nie boli, ale jak to u dzieci strach ma wielkie oczy początkowo synek może panikować. No i jeśli jest uczulony to będą się robiły bąble i będzie swędziało wtedy musisz upilnować synka, żeby nie drapał i nie pomieszał odcynów. Bo wtedy wyniki wyjdą zakłamane.
Beki
Robiłam sobie takie testy i powiem Ci szczerze że dzieciaki lepiej je znosiły ode mnie (grins) 4-latki śmiały się ze mnie że panikuję i się boję..też mnie pocieszały (grins) "niech się pani nie boi, to nic nie boli."
Anemona
Boje sie tego on jest straszny panikarz (pout)(wow)
Anemona
Moam nadzieje ze mu wydzie cos bo ma katar i kaszel od marca i nic nie pomaga. Boje sie ze moze miec mukowiscytoze jak testy wyjda wpozadku bo to jest nie mozliwe zeby tak długo kaszlał i ten wieczny katar(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)
Marlena
Nastaw go za wczasu pozytywnie, wyjaśnij wszystko co i jak żeby nie było zaskoczenia i będzie dobrze. Widzę, że sama jesteś przerażona a synek na pewno to czuje, że się denerwujesz. Wspieraj go ile sił.
Anemona
Chociaz nie wim na czym dokladnie ta choroba polega PANIKUJE(zlosc)
krasna1
lekarze nakłuwają bardzo szybko więc nie ma co się martwić,
najmniej przyjemny jest potem świąd jeśli okaże się,że dziecko jest na coś uczulone
bo ten bąbel,który powstanie strasznie swędzi a nie można go podrapać,
ale ogólnie zalecam spokój
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.