Menu

Testy ciązowe

Dzieczynki powiedzcie kiedy zrobiłyszce sobie test? po przewidywanej miesiaczce czy przed a jak przed to czy wyszlo prawdziwie? Mi zostalo do miesiaczki jeszcze 3 dni i sie nie cierpliwie, chciala bym wiedziec czy mam sie juz cieszyc czy nie. Na ile bedzie wiarygodny wynik Test juz kupilam mam taki płytkowy Pro test chyba tak sie nazywa na opakowaniu jest taka aktorka z Rodziny zastepczej z niemowlakiem na reku

Anemona
 717  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie testy ciążowe

Odpowiedzi

babooshka
podobno gdy okres jest regularny i występuje w odstępach 28 dniowych (lub nawet dłuższych) to mozna zrobić i te 3 dni przed okresem.Ale wczesna ciąża może ulec naturalnemu poronieniu przed dniem spodziewanej miesiączki więc lepiej zrobić kilka dni po planowanym okresie...A ten protest jest podobno niezły:)
babooshka
miało być pretest ,a a na ulotce testu masz dokładne informacje w punktach (patrz pkt2):)
Anemona
ashania18 a 2 tygodnie po terminie miesiaczki?
Zana
poczekaj jeszcze chociaż te 3 dni .... i zrób w dniu spodziewanej@
Anemona
Bo ja bym bardzo chciała zeby byl pozytywny(prezent)(prezent)
A dziwi mnie troche to ze od jakis 2 tygodni mnie doli brzuch w dole jak przed okresem . Przy pierwszej ciązy nie pamietam jak to bylo bo nie planowalam(awve)
Anemona
wiem badanie z kwi ale nie mam takiej mozliwosci zeby zrobic w najblizszym czasie(pout)
Anemona
Trudno czeba czekac. Trzymajcie za mnie kciuki (kciuki) moze odczekam dla pewnosci do 30 lipca 3 dni po dla pewnosci Chyba ze wczesniej mnie odwiedzi ta przekleta ciotka z ameryki(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.