Menu

Też tak macie?

Dziewczyny czy też tak macie, że jak zostawiacie wasz skarb z dziadkami to się zamartwiacie, często dzwonicie i wolicie kontrolować sytuację? Czy jestem przewrażliwiona? :( ja strasznie źle znoszę rozłąki z córcią.

moniaikuba
 834  4

Odpowiedzi

Natty
Jasne, że tak. Dzwonię bardzo często - jak tam się córcia ma, czy nie płacze, czy zjadła, czy robiła kupkę i tak w kółko. Co prawda rzadko ją zostawiam, ale i tak ciężko to przechodzę. To chyba normalne - a może się mylę haha
kosia
Niepotrzebnie się zamartwiasz! Przecież "dziadkowie" Twojego dziecka to cudowni rodzice, którzy wychowali Ciebie i Twojego męża! Na pewno dadzą sobie świetnie radę!!!
paula80
Też mi się wydaje czasami że jestem nadopiekuńcza - ale mama moja się tylko ze mnie śmieje więc wnioskuję że robiła dokładnie tak samo haahah
kasia13_archiwum
Niestety nie mam takiej okazji. Moi rodzica mieszkaja w Polsce a ja w Niemczech, rodzice meza (mama) w Iraku. Wiec, nawet jakbym chciala, to nic z tego. Moja dziewczynki poszly za to z 1,5 roczku do przedszkola. I jasne, ze mialam trudnosc na poczatku. Ale one sie tez cieszyly. Wydaja mi sie, ze juz szczegolnie jesli sa to dziadkowie to nie ma co sie bac. Chociaz z drugiej stony... to trudno tego uniknac. ;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.