Menu

też wam się tak nic nie chce, jak mi?

bo ja mam dzisiaj takiego lenia, że bym najchętniej z kanapy nie wstawała. Nie wiem czy to ta pogoda czy co? Co robicie, żeby doładować baterie, gdy was ogarnia taka niemoc, jak mnie obecnie?

johanna
 229  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport leń leniuchowanie

Odpowiedzi

amalka
Moja "chwilka" jest bogata w w dzisiejsze zajęcia... Zaglądam na NM z doskoku, odwracając mięso hehe Przez pół roku od 8:45 (względnie od 11:00) do 19:00 siedziałam w pracy i podziwiałam słoneczko (czy deszcz) zza okna. Teraz nadrabiam hehe Szkoda życie na "nic nie robienie" (kciuki) A jak już siedzieć, to w jakimś parku lub przynajmniej na balkonie (grins)

No... Uciekam i z Juniorem na spacerek. MIŁEGO DZIONKA WSZYSTKIM!!! (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Ps. U mnie słoneczko i 23 stopnie w cieniu (awve)
johanna
Tobie również miłego, Amalko (cukierek)(cukierek)(cukierek) Po tak optymistycznej wypowiedzi od razu się trochę bardziej chce (kciuki)
Runka
ja taki leniwy dzien mialam wczoraj, dopiero wieczorem zachcialo mi sie isc na spacerek i on mi tyle energii dodal, ze dzisiaj juz umylam okna, wstawilam juz 2 pranie, posciel wystawilam na balkon, pomylam podlogi, mialam babke z administracji by odebrala remont lazienki, wyczyscilam kabine (maz chcial ciemne szyby ale czyscic kabiny to juz mu sie nie chce)... na reszte dnia nie mam jak narazie planow ale niebawem przyjda nowe ksiazki wiec napewno zalicze relaks z ksiazka :) obiad gotowy jedynie podgrzeje w odpowiednim momencie... a wieczorkiem znowu udamy sie na sacerek
renata29
Rano wyprałam kołdrę(ręcznie bo mi się do pralki nie mieściła),umyłam okna,zrobiłam obiad i idę dalej działać :) Dzień lenia to nie dzisiaj :) A jak mnie ogarnia niemoc to ją przeczekuję,czasem dzień odpoczynku też się należy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.