Menu

Tipsy na poznokcie

Czy znacie sie na tipsach? Zastanawiam się czy sobie nie dać zrobić tipsów. Nie znam się kompletnie na tym. Czy są jakieś różne rodzaje? Czy możecie mi polecić takie tipsy, po których paznokcie się nie niszczą?

mirabelka
 907  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie tipsy paznokcie manicure

Odpowiedzi

Rosa
Polecam tipsy żelowe, te z górnej półki cenowej, ponieważ mniej niszczą paznokcie. Najlepiej iść do fachowcy, która Ci nałoży tipsy takie, jakie chcesz. Jeśli podobają Ci się tipsy, to czemu nie? Ja od kilku lat noszę tipsy ze względu na to, że moje paznokcie szybko się łamią i dla estetyki :)
justa
Znam dwa typy - akrylowe i żelowe. Bardziej trwała są akrylowe, natomiast żelowe paznokcie nie niszczą tak paznokcia jak te pierwsze ale są słabsze. Sama nie mam tipsów. Trochę za dużo z tym cackaina jak dla mnie - trzeba robić korekty gdy paznokcie odrastają, czy któryś sobie odpadnie. Ale szczerze powiem, że mi się podobają ładnie zrobione tipsy...
Agula
Znajoma robi sobie pazurki żelowe, okropnie ma swoje przez to zniszczone. Pewnie że ładnie zrobione tipsy, niezadługie, zdobią dłoń, ale czy warto się tak bawić? Zadbane paznokcie zawsze są śliczne a przede wszystkim naturalnie wyglądają :)
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.